Nově zrekonstruovaný byt 2+kk, Karviná-Hranice - nabídka pronájmu bytu 37 m2

Nově zrekonstruovaný byt 2+kk, Karviná-Hranice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Kašparova, Karviná
  • Velikost: 2+kk, 37 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.03.2021
  • Cena: 6 500 Kč
  • Kontakt: Marek Bordovský
  • E-mail: marek.bordovsky@seznam.cz
  • Telefon: 737937593

K dlouhodobému pronájmu nabízím nově zrekonstruovaný byt 2+kk, o celkové rozloze 37m2 na ulici Kašparova 2928/6, Karviná-Hranice. Byt se nachází v 5. patře, ale nemusíte se obávat, pokud nejste fanouškem pravidelné chůze po schodech s nákupními taškami, k dispozici je i výtah. Kuchyně bude vybavena vestavěnou elektrickou troubou, plynovou deskou, digestoří a novou kuchyňskou linkou, kde se počítá i se zabudováním pračky. Aktuálně čekáme na dodání kuchyňské linky, náhled viz fotografie. K bytu náleží i sklep. V okolí se nachází dostatek parkovacích míst. Cena pronájmu činí 6500 Kč + služby a energie. Kauce je 13000. Možnost nastěhování ihned. Komunikace pouze přes email.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Karviná, pronájem Karviná, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Karviná, byt Karviná, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Karviná bez realitky, Kašparova Karviná, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Karviná. Požadovaná cena nemovitosti je 6 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/nove-zrekonstruovany-byt-2-kk-karvina-hranice.

Pro více informací kontaktujte Marek Bordovský (soukromý inzerent), e-mail: marek.bordovsky@seznam.cz, telefon: 737937593. Inzerát byl aktualizován dne 22.03.2021.

Fotogalerie: Nově zrekonstruovaný byt 2+kk, Karviná-Hranice - pronájem byt 2+kk, 37 m2 Kašparova Karviná

Nově zrekonstruovaný byt 2+kk, Karviná-Hranice 1 Nově zrekonstruovaný byt 2+kk, Karviná-Hranice 2 Nově zrekonstruovaný byt 2+kk, Karviná-Hranice 3 Nově zrekonstruovaný byt 2+kk, Karviná-Hranice 4 Nově zrekonstruovaný byt 2+kk, Karviná-Hranice 5 Nově zrekonstruovaný byt 2+kk, Karviná-Hranice 6 Nově zrekonstruovaný byt 2+kk, Karviná-Hranice 7 Nově zrekonstruovaný byt 2+kk, Karviná-Hranice 8