Novostavba chaty - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 393 m2

Novostavba chaty
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Hrubá Voda
  • Velikost: 2+kk, 393 m2
  • Aktualizace inzerátu: 04.11.2020
  • Cena: 1 550 000 Kč
  • Kontakt: Robert Kupec
  • E-mail: robertkupec@seznam.cz
  • Telefon: 737521843

Prodám nově postavenou, celoročně obyvatelnou chatu s ev. číslem v krásném prostředí Hrubé Vody. Chata byla zkolaudována v září 2020 a je připojena na elektřinu, vytápění zajišťují krbová kamna. Studna zatím není zbudována, nicméně je vydáno povolení pro vrt a jsou nachystané veškeré přípojky k budoucí studni (voda+elektřina pro čerpadlo). Odpad je vyveden do jímky. Chata je typu dřevostavba na betonových základech, kvalitně zaizolovaná (vevnitř SDK, vata, zvenku polystyren, plastová okna + vchodové dveře, střešní plechová krytina Satjam). Vevnitř komplet rozvod vody v plastu + bojler Ariston. Dispozice je 2+kk, přízemní, 35m2 + terasa cca 5m2. Pozemek je svažitý 393m2 a je součástí chaty. Je potřeba dodělat pár maličkostí, ale jinak je chata připravená na rekreaci v krásné přírodě hned vedle lesa, součástí kupní ceny je i podíl na příjezdové cestě do chatoviště. Lze prodat s veškerým vnitřním vybavením.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Hrubá Voda, prodej Hrubá Voda, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Hrubá Voda, rekreační Hrubá Voda, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Hrubá Voda bez realitky, Hrubá Voda, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Hrubá Voda. Požadovaná cena nemovitosti je 1 550 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/novostavba-chaty.

Pro více informací kontaktujte Robert Kupec (soukromý inzerent), e-mail: robertkupec@seznam.cz, telefon: 737521843. Inzerát byl aktualizován dne 04.11.2020.

Fotogalerie: Novostavba chaty - prodej rekreační 2+kk, 393 m2 Hrubá Voda

Novostavba chaty 1 Novostavba chaty 2 Novostavba chaty 3 Novostavba chaty 4 Novostavba chaty 5 Novostavba chaty 6 Novostavba chaty 7 Novostavba chaty 8 Novostavba chaty 9 Novostavba chaty 10 Novostavba chaty 11