Novostavba RD 4+kk typu bungalov, Doubravčice, okr. Kolín - nabídka prodeje domu 120 m2

Novostavba RD 4+kk typu bungalov, Doubravčice, okr. Kolín
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Doubravčice
  • Velikost: 4+kk, 120 m2
  • Aktualizace inzerátu: 04.05.2020
  • Cena: 6 900 000 Kč
  • Kontakt: Miroslava Táborská
  • E-mail: realitytaborska@email.cz
  • Telefon: 724299880

Z této nemovitosti neplatíte Daň z nabytí nemovitosti ve výši 4%!!! Nabízím Vám ke koupi novostavbu rodinného domu typu bungalov o dispozici 4+kk v obci Doubravčice, okr. Kolín s venkovním parkovacím stáním. Kvalitní standardní vybavení, zateplení 14 cm polystyrén, sádrové omítky, okna s izolačními trojskly. Inženýrské sítě: vodovodní řad, elektřina a veřejná kanalizace. Cena zahrnuje pozemek oplocený ze tří stran, zpevněné plochy a zkolaudovaný, kompletně dokončený dům. Nabízí se Vám zde možnost výběru obkladů, dlažby, podlah a dveří dle vlastního výběru. Podlahová plocha domu 120 m2, celková plocha pozemku 820 m2. Obec Doubravčice je menší vesnice s počtem 525 trvale žijících obyvatel. Nachází se ve Středočeském kraji, okrese Kolín nedaleko Českého Brodu ( 8 km), Kostelce nad Černými lesy ( 6 km) a Říčan ( 12 km). V obci se nachází. Místní samospráva (OÚ), obchod s potravinami, restaurace, kulturní dům se sálem a restaurací, obecní knihovna, soukromá mateřská školka, nově vystavěná obecní mateřská škola, keramická dílna pro veřejnost, cukrárna, truhlárna, TJ Sokol a sportovní hřiště, rodičovské centrum Dokolečka. Do budoucna plánuje obec vystavět základní školu s příslušenstvím umístěné na pozemku v sousedství prodávaných stavebních parcel. Veřejná doprava je zajištěna autobusy PID napojené na vlakové spojení. Celkový čas cesty do Prahy je cca 35 minut. Pro děti navštěvující ZŠ Mukařov je ráno vypravován školní autobus, který zajíždí k jejich místu bydliště. Silniční doprava do centra Prahy přes Říčany a následně po D1. Délka trasy 33 km lze klidnou jízdou zvládnout do 30 minut. Přes Úvaly nájezd na silnici I. třídy , 35 min. do centra Prahy. Třída en. náročnosti: B - velmi úsporná Srdečně Vás spolu s majitelem zvu na prohlídku.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Doubravčice, prodej Doubravčice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Doubravčice, dům Doubravčice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Doubravčice od realitky, Doubravčice, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Doubravčice. Požadovaná cena nemovitosti je 6 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/novostavba-rd-4-kk-typu-bungalov-doubravcice-okr-kolin.

Pro více informací kontaktujte Miroslava Táborská (makléř / RK), e-mail: realitytaborska@email.cz, telefon: 724299880. Inzerát byl aktualizován dne 04.05.2020.

Fotogalerie: Novostavba RD 4+kk typu bungalov, Doubravčice, okr. Kolín - prodej dům 4+kk, 120 m2 Doubravčice

Novostavba RD 4+kk typu bungalov, Doubravčice, okr. Kolín 1 Novostavba RD 4+kk typu bungalov, Doubravčice, okr. Kolín 2 Novostavba RD 4+kk typu bungalov, Doubravčice, okr. Kolín 3 Novostavba RD 4+kk typu bungalov, Doubravčice, okr. Kolín 4 Novostavba RD 4+kk typu bungalov, Doubravčice, okr. Kolín 5 Novostavba RD 4+kk typu bungalov, Doubravčice, okr. Kolín 6 Novostavba RD 4+kk typu bungalov, Doubravčice, okr. Kolín 7 Novostavba RD 4+kk typu bungalov, Doubravčice, okr. Kolín 8 Novostavba RD 4+kk typu bungalov, Doubravčice, okr. Kolín 9 Novostavba RD 4+kk typu bungalov, Doubravčice, okr. Kolín 10 Novostavba RD 4+kk typu bungalov, Doubravčice, okr. Kolín 11