Nový byt 3+kk v Podkrkonoší - nabídka prodeje bytu 93 m2

Nový byt 3+kk v Podkrkonoší
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: P. Bezruče, Nová Paka
  • Velikost: 3+kk, 93 m2
  • Aktualizace inzerátu: 14.03.2024
  • Cena: 6 418 000 Kč
  • Kontakt: Radomíra Nechánská
  • E-mail: ppcnechanska@seznam.cz
  • Telefon: 734111584

Nabízíme byt 3+kk o velikosti 93 m2 s balkonem v novostavbě u nově vznikajícího projektu Bytový dům Nová Paka, nacházející se v příjemné lokalitě obklopené vzrostlou zelení. Byty nabízí jedinečnou příležitost pořízení vlastního bydlení, v blízkosti horských středisek a zároveň pro stabilní investici, a to díky komerčnímu pronájmu v době, kdy jej majitelé sami nevyužívají. Byt je umístěn v 3NP s výtahem. Dominantou interiéru je velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem a balkonem o velikosti 37 m2 V bytě se nachází ložnice o velikosti 18,5 m2 , pokoj 12,7 m2, koupelna s vanou a sprchovým koutem, a oddělená toaleta. V rámci dispozičních řešení se myslelo také na dostatek úložných prostor, které lze maximálně využít ve vstupní hale. V pokojích je vinylová podlaha. V ostatních místnostech dlažba. K bytu náleží uzamykatelná sklepní kóje. K bytu je možnost zakoupení vlastnictví parkovacího stání v ceně 150 000,-Kč, -. V blízkosti veškerá občanská vybavenost. V samém centru města v docházkové vzdálenosti pouhých pěti minut se nalézá supermarket a řada dalších obchodů, poliklinika, škola, školka, lékárna. Nedaleko domu taktéž najdete sportovní areál s řadou tenisových či squashových kurtů, beachvolejbalem, stolním tenisem, posilovnou a fitness studiem, ski areálem a moderním bazeném. Lokalita je velmi dobře dostupná autobusovým i vlakovým spojením. Nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem, k jehož výběru a realizaci Vám budeme plně k dispozici.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Nová Paka, prodej Nová Paka, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Nová Paka, byt Nová Paka, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Nová Paka od realitky, P. Bezruče Nová Paka, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Nová Paka. Požadovaná cena nemovitosti je 6 418 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/novy-byt-3-kk-v-podkrkonosi.

Pro více informací kontaktujte Radomíra Nechánská (makléř / RK), e-mail: ppcnechanska@seznam.cz, telefon: 734111584. Inzerát byl aktualizován dne 14.03.2024.

Fotogalerie: Nový byt 3+kk v Podkrkonoší - prodej byt 3+kk, 93 m2 P. Bezruče Nová Paka

Nový byt 3+kk v Podkrkonoší 1 Nový byt 3+kk v Podkrkonoší 2 Nový byt 3+kk v Podkrkonoší 3 Nový byt 3+kk v Podkrkonoší 4 Nový byt 3+kk v Podkrkonoší 5 Nový byt 3+kk v Podkrkonoší 6 Nový byt 3+kk v Podkrkonoší 7 Nový byt 3+kk v Podkrkonoší 8 Nový byt 3+kk v Podkrkonoší 9 Nový byt 3+kk v Podkrkonoší 10 Nový byt 3+kk v Podkrkonoší 11 Nový byt 3+kk v Podkrkonoší 12