Obchod na Italské - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 20 m2

Obchod na Italské
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Italská, Praha 2 Vinohrady
  • Velikost: 1+kk, 20 m2
  • Aktualizace inzerátu: 27.05.2023
  • Cena: 10 000 Kč
  • Kontakt: Diana Novotná
  • E-mail: di.novotna@seznam.cz
  • Telefon: 723401779

Pronajmeme vybavený prostor pro provozování obchůdku v rámci našeho studia. Prostor pro obchod, 20m, má vchod z ulice Italská, Praha 2 Vinohrady a vlastní výlohu. Pult i ostatní skříňky a regály byly vyhotoveny na zakázku a jsou laděny v jednom stylu, vše působí vkusně a útulně. Studio je zavedené a v provozu 8 let. V našem studiu provádíme masáže a kosmetické služby, obchodem, který je součástí studia, projde denně několik klientů, převážně žen, které se rády rozhlédnou po nabízeném zboží. Doposud se v obchůdku nabízela převážně přírodní kosmetika, ale i svíčky, vonné tyčinky, a podobně. Pokud budete zvažovat provozování prodeje v našem obchodu, doporučuji zaměřit nabízené zboží právě pro ženy, které tudy procházejí - může to být cokoliv z výše uvedeného, ale i nějaké drobnosti, šperky z kamenů, šátky, ...to už je na Vás. Uvítáme někoho, kdo bude součástí našeho malého kolektivu, tzv. Týmový hráč. Někoho, kdo vnese nový impuls a nápady pro náš společný prostor. Fungujeme zde v symbióze, vzájemné úctě a respektu. Tak, aby čas strávený v našich prostorách byl pro nás, pro Vás i pro klienty radostí. Obchod bude volný od 1.8.2023, pravděpodobně by bylo možné po dohodě i dříve. https://goo.gl/maps/dCA2EJbSPiwLZrxp7

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Praha 2 Vinohrady, pronájem Praha 2 Vinohrady, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha 2 Vinohrady, komerční Praha 2 Vinohrady, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Praha 2 Vinohrady bez realitky, Italská Praha 2 Vinohrady, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Praha 2 Vinohrady. Požadovaná cena nemovitosti je 10 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/obchod-na-italske.

Pro více informací kontaktujte Diana Novotná (soukromý inzerent), e-mail: di.novotna@seznam.cz, telefon: 723401779. Inzerát byl aktualizován dne 27.05.2023.

Fotogalerie: Obchod na Italské - pronájem komerční 1+kk, 20 m2 Italská Praha 2 Vinohrady

Obchod na Italské 1 Obchod na Italské 2 Obchod na Italské 3 Obchod na Italské 4 Obchod na Italské 5