Pasivní RD v Pakoměřicích - nabídka prodeje domu 850 m2

Pasivní RD v Pakoměřicích
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Pakoměřice-Bořanovice
  • Velikost: 4+1 a větší, 850 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.10.2019
  • Cena: 14 900 000 Kč
  • Kontakt: Monika Vojtěchovská
  • E-mail: monyjive@gmail.com
  • Telefon: 602698299

Novostavba pasivního, zděného rodinného domu 6+1 se zast.plochou 180 m2 s terasou, garáží a zahradou s celkovou plochou pozemku 850 m2 se nachází v klidné lokalitě v obci Pakoměřice, část obce Bořanovice, okres Praha- východ. V přízemí prostorného domu se nachází propojený obývací pokoj s kuchyní s dvojími francouzskými dveřmi na venkovní terasu, dále se zde nachází ložnice, koupelna se sprchovým koutem, dvě umyvadla se společným WC, samostatná technická místnost a komora. V prvním patře jsou čtyři ložnice a další koupelna s vanou, umyvadly a WC. Užitná plocha domu je 290 m2. Použitý materiál na zdivo: porfix s vynikajicími termoizolačními vlastnostmi, na střechu je použita střešní krytina Bramac, okna jsou plastová s trojskly od firmy GEUS opatřeny venkovními , vertikálními žaluziemi na elektrické ovládání. V koupelně a na chodbě bude položena keramická dlažba dle vlastního výběru, stejně tak možnost vybrat i obklady do koupelny a WC, vlastní výběr podlahy, vnitřních dveří a zárubní. Vytápění tepelným čerpadlem a solárními panely. O regulaci teploty v domě se postará rekuperační jednotka s možností ovládání na dálku, která zajišťuje větrání, topení i případné chlazení v létě. Roční náklady na energie dle výpočtu firmy Biosuntec 7.300 Kč. Voda z obecního vodovodního řadu, elektřina 230-400 V. Odpad řešen vlastní čističkou odpadních vod. K domu náleží garáž s dálkovým ovládáním vrat. Pozemek bude vepředu oplocen zděným plotem a okolo pletivem. Kolaudace domu do konce roku 2019, nyní probíhají dokončovací práce . Vzdálenost od obce Líbeznice 700 m, tam je veškerá občanská vybavenost ZŠ, MŠ, zdravotní středisko, pošta, sportovní areál (fotbalové hřiště, skatepark, sportovní hala), supermarket Tesco, pizzerie, divadlo kouzel a zahradnictví. Autobusová doprava zajištěna příměstskými autobusovými linkami. Vzdálenost cca 10 minut autobusem na metro Ládví, cca 10 min autem do obchodního centra Letňany nebo nákupního centra Globus, vzdálenost do centra 15 minut. Osvobozeno od 4% sazby daně z nabytí. PENB je mimořádně úsporná třída A.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Pakoměřice-Bořanovice, prodej Pakoměřice-Bořanovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Pakoměřice-Bořanovice, dům Pakoměřice-Bořanovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Pakoměřice-Bořanovice bez realitky, Pakoměřice-Bořanovice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Pakoměřice-Bořanovice. Požadovaná cena nemovitosti je 14 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pasivni-rd-v-pakomericich.

Pro více informací kontaktujte Monika Vojtěchovská (soukromý inzerent), e-mail: monyjive@gmail.com, telefon: 602698299. Inzerát byl aktualizován dne 06.10.2019.

Fotogalerie: Pasivní RD v Pakoměřicích - prodej dům 4+1 a větší, 850 m2 Pakoměřice-Bořanovice

Pasivní RD v Pakoměřicích 1 Pasivní RD v Pakoměřicích 2 Pasivní RD v Pakoměřicích 3 Pasivní RD v Pakoměřicích 4 Pasivní RD v Pakoměřicích 5 Pasivní RD v Pakoměřicích 6 Pasivní RD v Pakoměřicích 7 Pasivní RD v Pakoměřicích 8