pěkný byt 2+kk u Prahy - nabídka prodeje bytu 34 m2

pěkný byt 2+kk u Prahy
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Vestec
  • Velikost: 2+kk, 34 m2
  • Aktualizace inzerátu: 17.12.2021
  • Cena: 4 250 000 Kč
  • Kontakt: M. M.
  • E-mail: zeleznicek@seznam.cz
  • Telefon: 605234865

Prodám světlý byt 2+kk v osobním vlastnictví ve Vestci u Prahy (těsně na hranici hl. města), ve 2. patře dvoupatrové cihlové bytovky (pouze 12 bytů v domě). Rozloha 34 m2 – obývací pokoj s kuchyní, ložnice, koupelna s vanou a WC, chodbička. V bytě zůstane kuchyňská linka s nadstandardním úložným prostorem, sklo-keramickým sporákem, digestoří, stolní myčkou a pracovní koutek (psací stůl s poličkami). Čerstvě vymalováno; velmi nízké náklady. Ideální lokalita – klidná část obce, bezproblémové parkování, cca 5 min na 3 zastávky MHD (přímé busy na metro C, cca 20 min do centra), v docházkové vzdálenosti obchodní centrum, lékárna, pošta, restaurace, kavárna, cukrárna, sportoviště, rybník, cyklostezka. Obec pořádá různé akce (masopust, koncerty, promítání, soutěže pro děti atd.), je zde i školka a zajištěná doprava pro vestecké děti do pražské školy. V blízkém okolí (cca 15 km – Jílové) možnosti výletů do přírody (turistika, cyklistika, houbaření…), cca 5 km do Průhonického parku. RK nevolat!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Vestec, prodej Vestec, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Vestec, byt Vestec, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Vestec bez realitky, Vestec, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Vestec. Požadovaná cena nemovitosti je 4 250 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pekny-byt-2-kk-u-prahy.

Pro více informací kontaktujte M. M. (soukromý inzerent), e-mail: zeleznicek@seznam.cz, telefon: 605234865. Inzerát byl aktualizován dne 17.12.2021.

Fotogalerie: pěkný byt 2+kk u Prahy - prodej byt 2+kk, 34 m2 Vestec

pěkný byt 2+kk u Prahy 1 pěkný byt 2+kk u Prahy 2 pěkný byt 2+kk u Prahy 3 pěkný byt 2+kk u Prahy 4 pěkný byt 2+kk u Prahy 5 pěkný byt 2+kk u Prahy 6