Pěkný dům k nastěhování - nabídka prodeje domu 140 m2

Pěkný dům k nastěhování
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Horní Pačaply
  • Velikost: 4+1 a větší, 140 m2
  • Aktualizace inzerátu: 20.09.2022
  • Cena: 9 400 000 Kč
  • Kontakt: Zdenek Tolde
  • E-mail: tolde.zdenek@gmail.com
  • Telefon: 777819782

Jedná se o vlastní dům architektky Medkové. Dům je o dispozici 4+1 (ve dvou patrech) užitná ploch 101 m2, zastavěná plocha 140 m2, obestavěný prostor 655 m2. Dolní patro (ložnice, kuchyň (společenská místnost), koupelna, technické místnosti), horní patro (obytná místnost, pokoj, WC). Přívod vody do domu je řešen ze stávající studny (možnost připojení na obecní vodovod), odpady jsou napojeny na kanalizaci. Vytápění je řešeno horkovodním řádem spolu s krbovými kamny. Dům má překrásný výhled na řeku Labe se zahrádkou a posezením. Součástí domu je i garáž na loď, přístupná od řeky. Nemovitost je velice vkusně zařízena a cena je VČETNĚ nábytku a spotřebičů, je tedy možné se prakticky rovnou nastěhovat. Umístění a charakter nemovitosti zaručuje klidné pohodové bydlení na venkově. Obec Horní Počaply má základní občanskou vybavenost (2x obchod), v místě se nachází pošta, MŠ, ZŠ, kulturní a sportovní středisko. Velmi dobré vlakové spojení do Prahy (3 min vlaková stanice, 2 min autobus), dostupnost okresního města Mělníka autem za 17 minut, Roudnice nad Labem 13 minut.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Horní Pačaply , prodej Horní Pačaply , prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Horní Pačaply , dům Horní Pačaply , bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Horní Pačaply bez realitky, Horní Pačaply , dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Horní Pačaply . Požadovaná cena nemovitosti je 9 400 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pekny-dum-k-nastehovani.

Pro více informací kontaktujte Zdenek Tolde (soukromý inzerent), e-mail: tolde.zdenek@gmail.com, telefon: 777819782. Inzerát byl aktualizován dne 20.09.2022.

Fotogalerie: Pěkný dům k nastěhování - prodej dům 4+1 a větší, 140 m2 Horní Pačaply