podnájem kanceláře - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 26 m2

podnájem kanceláře
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Dřevná, Praha 2
  • Velikost: 26 m2
  • Aktualizace inzerátu: 23.09.2021
  • Cena: 17 000 Kč
  • Kontakt: Klára Nezkusilová
  • E-mail: nezkusilova@abpartners.cz
  • Telefon: 731117962

Mladá dynamická advokátní kancelář nabízí k podnájmu místnost o velikosti 26 m2 v 3NP domu nacházejícího se na adrese 382/2 Dřevná, Praha 2. Místnost je rohová, kdy z jedné strany skýtá výhled na Rašínovo nábřeží a Vltavu a z druhé strany na Zítkovy sady, Palackého náměstí a Pražský hrad. Místnost je vybavena kancelářským nábytkem. Spolu s místností je možné sdílet také vybavenou zasedací místnost, kompletně zařízenou kuchyň i koupelnu se sprchou. Podnájemné ve výši 17.000,- Kč bez DPH. V ceně podnájemného je pravidelný úklid. Místnost lze podnajmout i ve variantě sdíleného pracovního místa, kdy podnájemné v takovém případě činí 10.000,- Kč bez DPH. Místnost je přizpůsobena pro dvě pracovní místa. Dopravní dostupnost je zajištěna metrem trasy B zastávka Palackého (Karlovo) náměstí a tramvají zastávka Palackého náměstí či přímo u kanceláře zastávka na Rašínově nábřeží. Parkovat osobní automobil je možné v modré zóně přímo u kanceláře či ve fialové zóně v dochozí vzdálenosti 3 minut. V případě zájmu o prohlídky či o bližší informace kontaktujte Mgr. Kláru Nezkusilovou na tel. č. 731 117 962.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Praha 2, pronájem Praha 2, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha 2, komerční Praha 2, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Praha 2 bez realitky, Dřevná Praha 2, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Praha 2. Požadovaná cena nemovitosti je 17 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/podnajem-kancelare.

Pro více informací kontaktujte Klára Nezkusilová (soukromý inzerent), e-mail: nezkusilova@abpartners.cz, telefon: 731117962. Inzerát byl aktualizován dne 23.09.2021.

Fotogalerie: podnájem kanceláře - pronájem komerční 26 m2 Dřevná Praha 2

podnájem kanceláře 1 podnájem kanceláře 2 podnájem kanceláře 3 podnájem kanceláře 4 podnájem kanceláře 5 podnájem kanceláře 6 podnájem kanceláře 7 podnájem kanceláře 8