Podnájem přízemních místností rodinného domu - Volduchy okr. Rokycany - nabídka pronájmu bytu 80 m2

Podnájem přízemních místností rodinného domu - Volduchy okr. Rokycany
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Volduchy, Volduchy
  • Velikost: 2+1, 80 m2
  • Aktualizace inzerátu: 26.04.2022
  • Cena: 11 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Kratochvíl
  • E-mail: jk19@seznam.cz
  • Telefon: 602880095

Nabízím dlouhodobý podnájem přízemních místností rodinného domu postaveného na st. p. o výměře 121 m2. Kuchyně, ložnice a obývací pokoj mají cca 80 m2 a jsou dispozičně uspořádány do písmene „ L „ Do kuchyně a obývacího pokoje je tedy samostatný vstup i přímo z chodby. Součástí podnájmu je možnost využívat též koupelnu, špajz, WC v přízemí, chodbu , sklep a část zahrady cca 200 m2. V současnosti jsou nově vyměněna všechna okna v domu, dokončují se vnitřní parapety a stavební začistění kolem oken… Elektrická sazba domu je D45D od ČEZ Distribuce, a.s. s fixací na 3 roky... Cena je výše měsíčního pronájmu bez energií... (Realitní kanceláře NE)

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Volduchy, pronájem Volduchy, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Volduchy, byt Volduchy, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Volduchy bez realitky, Volduchy Volduchy, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Volduchy. Požadovaná cena nemovitosti je 11 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/podnajem-prizemnich-mistnosti-rodinneho-domu-volduchy-okr-rokycany.

Pro více informací kontaktujte Jiří Kratochvíl (soukromý inzerent), e-mail: jk19@seznam.cz, telefon: 602880095. Inzerát byl aktualizován dne 26.04.2022.

Fotogalerie: Podnájem přízemních místností rodinného domu - Volduchy okr. Rokycany - pronájem byt 2+1, 80 m2 Volduchy Volduchy

Podnájem přízemních místností rodinného domu - Volduchy okr. Rokycany 1 Podnájem přízemních místností rodinného domu - Volduchy okr. Rokycany 2 Podnájem přízemních místností rodinného domu - Volduchy okr. Rokycany 3 Podnájem přízemních místností rodinného domu - Volduchy okr. Rokycany 4