POZEMEK - nabídka prodeje pozemku 800 m2

POZEMEK
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Pohoř, Odry
  • Velikost: 800 m2
  • Aktualizace inzerátu: 17.09.2021
  • Cena: 1 200 000 Kč
  • Kontakt: Michal Ryšánek
  • E-mail: mindacek@centrum.cz
  • Telefon: 704401298

Prodám pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu, chaty či chalupy. Výměra pozemku činí cca 800m2. Pozemek je přístupný po obecní komunikaci. Na hranici pozemku se lze napojit na vodu i elektřinu. V obci není zaveden plyn a kanalizace. Pozemek se nachází v obci Pohoř, který spadá pod město Odry, jež je vzdáleno cca 5 min autem. Tato nemovitost zaujme především zájemce hledající klidné bydlení, kdy chtějí být obklopení krásnou přírodou, mimo městský ruch, a přitom být na okraji města kde je do 5ti minut veškerá infrastruktura, větší i menší obchody, základní i střední školy, školky, banky, nemocnice a v neposlední řadě také pracovní příležitosti. V obci fungují autobusové spoje směr Odry, Suchdol nad Odrou kde je hlavní vlakový uzel, dále pak Nový Jičín, Fulnek…. Na dálnici se autem dostanete kousek za Odrami i Fulnekem cca za 15minut. Větší města jako Nový Jičín, Opava, Ostrava okolo 30minut. V blízkosti je velká koncentrace lesů, luk, vodních nádrží a čistá příroda. Za zmínku stojí nově vybudovaná vyhlídková věž vysoká přes 17 metrů. Nahoře již zhlédnete přes Moravskou bránu Moravskoslezské Beskydy. Druhým směrem také Hrubý a Nízký Jeseník. Cena: 1. 200 000 Kč., TEL.: 704 401 298

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Odry, prodej Odry, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Odry, pozemek Odry, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Odry bez realitky, Pohoř Odry, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Odry. Požadovaná cena nemovitosti je 1 200 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pozemek-3.

Pro více informací kontaktujte Michal Ryšánek (soukromý inzerent), e-mail: mindacek@centrum.cz, telefon: 704401298. Inzerát byl aktualizován dne 17.09.2021.

Fotogalerie: POZEMEK - prodej pozemek 800 m2 Pohoř Odry

POZEMEK 1 POZEMEK 2 POZEMEK 3 POZEMEK 4