Pozemek Chomle u Radnic - nabídka prodeje pozemku 1566 m2

Pozemek Chomle u Radnic
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Chomle
  • Velikost: 1566 m2
  • Aktualizace inzerátu: 03.05.2021
  • Cena: 2 300 000 Kč
  • Kontakt: Iveta Rojková
  • E-mail: Ivetaroj@gmail.com
  • Telefon: 604942357

Realitní kancelář AG Bydlení s.r.o. si dovoluje exkluzivně nabídnout prodej stavebního pozemku o celkové výměře 1566 m² v obci Chomle. Jedná se o převážně rovinatý pozemek obdélníkového tvaru, kolem kterého vede štěrková obecní cesta, šíře pozemku je v nejužším úseku 25,5 m a délka přibližně 60 m. Ve fázi zajišťování inženýrských sítí je vodovod a elektřina - u obojího podána žádost o připojení. Pozemek za tuto cenu je prodáván s tím, že stávající majitel předá nemovitost již včetně těchto přípojek, ev.pokud by se prodal dříve než by přípojky byly dodavately zajištěny, dovede proces přípojek do konce. Plyn zaveden nebude. Kanalizace není a zavedena nebude, bude muset být řešena formou ČOV. Zastavenost pozemku je stanovena na 30% plochy. Pozemek díky své poloze na kraji obce, nabízí maximální soukromí. Překrásné okolí, lesy, přímo naproti pozemku je březový lesík, potok Chomlenka, pro milovníky přírody je to ideální místo na realizaci svých snů se stavbou rodinného domu či chalupy k rekreaci. Obec Chomle je vzdálena 2km od města Radnice, kde je veškerá občanská vybavenost , MŠ, ZŠ, potraviny, lékař, restaurace, minipivovar i vinotéka, také autoservis. Na druhý směr o 1 km blíže je obec Vejvanov, kde se nachází obchod se smíšeným zbožím, i restaurace. Plzeň je vzdálena 20 km, kam je možno dojet částečně po dálnici. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás ! S financováním Vám rádi pomůžeme.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Chomle, prodej Chomle, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Chomle, pozemek Chomle, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Chomle od realitky, Chomle, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Chomle. Požadovaná cena nemovitosti je 2 300 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pozemek-chomle-u-radnic.

Pro více informací kontaktujte Iveta Rojková (makléř / RK), e-mail: Ivetaroj@gmail.com, telefon: 604942357. Inzerát byl aktualizován dne 03.05.2021.

Fotogalerie: Pozemek Chomle u Radnic - prodej pozemek 1566 m2 Chomle

Pozemek Chomle u Radnic 1 Pozemek Chomle u Radnic 2 Pozemek Chomle u Radnic 3 Pozemek Chomle u Radnic 4 Pozemek Chomle u Radnic 5

Umístění na mapě: Pozemek Chomle u Radnic - prodej pozemek 1566 m2 Chomle