Pozemek k bydlení na klidném okraji obce kousek od Brna - nabídka prodeje pozemku 789 m2

Pozemek k bydlení na klidném okraji obce kousek od Brna
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Bukovina
  • Velikost: 789 m2
  • Aktualizace inzerátu: 28.01.2024
  • Cena: 2 500 000 Kč
  • Kontakt: A A
  • E-mail: haha.a@post.cz
  • Telefon: 776080825

Prodáme stavební pozemek v Bukovině určený v územním plánu jako plocha pro bydlení. Geometrický plán dělení je připraven pro vložení na katastr. Elektřina je přivedena na hranici pozemku a voda končí naproti u souseda. Jedná se o rovinatou plochu o velikosti 789m2, kde by se daly postavit v současnosti i dva domy (na jedné části o půdorysu cca 7x8m2 a na druhé cca 10x9m2). Nad pozemkem je prozatím nadzemní vedení VN, které je ovšem v územním plánu již určeno ke zrušení. Dle vyjádření Egd lze v případě, kdy by se projednávala stavba, která by řešila kabelizaci vedení VN, uvažovat o souhlasu se stavbou i před zrušením VN. Příjezd na pozemek je od hlavní silnice, po které se dostanete za 20 minut do Brna,Blanska i Vyškova. Budete mít nerušený výhled na lesy a je odtud možnost sledovat jak východ, tak i západ slunce. RK prosím nevolat.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Bukovina , prodej Bukovina , prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Bukovina , pozemek Bukovina , bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Bukovina bez realitky, Bukovina , pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Bukovina . Požadovaná cena nemovitosti je 2 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pozemek-k-bydleni-na-klidnem-okraji-obce-kousek-od-brna.

Pro více informací kontaktujte A A (soukromý inzerent), e-mail: haha.a@post.cz, telefon: 776080825. Inzerát byl aktualizován dne 28.01.2024.

Fotogalerie: Pozemek k bydlení na klidném okraji obce kousek od Brna - prodej pozemek 789 m2 Bukovina

Pozemek k bydlení na klidném okraji obce kousek od Brna 1 Pozemek k bydlení na klidném okraji obce kousek od Brna 2 Pozemek k bydlení na klidném okraji obce kousek od Brna 3