Pozemek s nemovitostí - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 364 m2

Pozemek s nemovitostí
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Jiříkovice, Jiříkovice u Nového Města na Moravě
  • Velikost: 364 m2
  • Aktualizace inzerátu: 11.05.2020
  • Cena: 935 000 Kč
  • Kontakt: Daniela Vašíková
  • E-mail: d.vasikova@seznam.cz
  • Telefon: 724036138

Nabízíme k prodeji pozemek s nemovitostí v Jiříkovicích u Nového Města na Moravě. Jiříkovice se nachází v srdci Vysočiny, asi 3,5 km na severozápad od Nového Města na Moravě. 2 Km od Ski arény a sjezdovky Ski Harusák. https://www.skiharusak.cz/ Ideální pro nadšence všech zimních sportů a pro cyklisty. Pozemek se nachází v zastavěné části obce. V současné době není nemovitost vhodná k obývání, nutnost rekonstrukce, nebo zbourání. Nutno vidět. Velikost pozemku je 364 m2. Voda a elektřina. Suché wc, možnost připojení na místní kanalizaci. Cena: 935.000,- Kč

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Jiříkovice u Nového Města na Moravě, prodej Jiříkovice u Nového Města na Moravě, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Jiříkovice u Nového Města na Moravě, rekreační Jiříkovice u Nového Města na Moravě, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Jiříkovice u Nového Města na Moravě bez realitky, Jiříkovice Jiříkovice u Nového Města na Moravě, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Jiříkovice u Nového Města na Moravě. Požadovaná cena nemovitosti je 935 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pozemek-s-nemovitosti.

Pro více informací kontaktujte Daniela Vašíková (soukromý inzerent), e-mail: d.vasikova@seznam.cz, telefon: 724036138. Inzerát byl aktualizován dne 11.05.2020.

Fotogalerie: Pozemek s nemovitostí - prodej rekreační 364 m2 Jiříkovice Jiříkovice u Nového Města na Moravě

Pozemek s nemovitostí 1 Pozemek s nemovitostí 2 Pozemek s nemovitostí 3 Pozemek s nemovitostí 4

Umístění na mapě: Pozemek s nemovitostí - prodej rekreační 364 m2 Jiříkovice Jiříkovice u Nového Města na Moravě