POZEMKU 2 288 m2, MASEČÍN- HVOZDY; Štěchovice; - nabídka prodeje pozemku 2288 m2

POZEMKU 2 288 m2, MASEČÍN- HVOZDY; Štěchovice;
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: HVOZDY, MASEČÍN
  • Velikost: 2288 m2
  • Aktualizace inzerátu: 13.04.2021
  • Cena: 880 000 Kč
  • Kontakt: S G
  • E-mail: simona-23@centrum.cz
  • Telefon: -

PRODEJ LESNÍHO POZEMKU 2 288 m2, MASEČÍN- HVOZDY; Štěchovice; Praha-západ Představujeme Vám atraktivní lesní pozemek v malebném Štechovickém kraji, v oblasti Masečín – Hvozdy, v okrese Praha-západ. Pozemek o celkové výměře 2.288 m² (836 m² + 1.452 m²) se nachází v těsném sousedství rekreační a obytné zástavby, proto je INVESTIČNĚ VELMI ZAJÍMAVÝ. Je dostupný po místní komunikaci, což je jeho další výhodou. Možnost parkování u pozemku. Atraktivita tohoto pozemku je dána zejména: • Předpokládaným investičním potenciálem (v horizontu let může dojít ke změně územního plánu a tím k případné změně na pozemek určený pro stavbu) • Hospodářsky – komerčním, eventuelně mysliveckým využitím (možnosti staveb pro tyto aktivity nejsou omezené) • Kvalitou a stářím porostů - les je smíšený, tvořen převáženě habry, borovicemi a smrky, stáří stromů je až cca 110 let. Dříve byl pozemek kompletně ohraničen pletivovým plotem, tedy je zde možnost uvést toto do původního stavu a znovu oplotit. Parcela je obdélníkového tvaru (cca 37m x 60m), jižně svažitá mírným sklonem, s příkřejším ukončením. Elektřina je dostupná. Na nemovitosti nejsou žádné zástavy ani jiná břemena. Ve Štěchovicích, vzdálených 3 km, je veškerá občanská vybavenost. Mateřská a základní škola, zdravotní středisko, zubní lékař, knihovna, sportovní a volnočasové vyžití Výborná je také dostupnost z Prahy. Autem cca 30 minut, nebo PID - ze Smíchovského nádraží jezdí pravidelné linky do Štěchovic a také přímo do Masečína, cesta trvá přibližně 45 minut. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat. Ráda se Vám budu věnovat. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O INFORMACE A PROHLÍDKY .ZANECHTE TEL.KONTAKT. NABÍDKA NEPLATÍ PRO RK

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek MASEČÍN, prodej MASEČÍN, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí MASEČÍN, pozemek MASEČÍN, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek MASEČÍN bez realitky, HVOZDY MASEČÍN, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek MASEČÍN. Požadovaná cena nemovitosti je 880 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pozemku-2-288-m2-masecin-hvozdy-stechovice.

Pro více informací kontaktujte S G (soukromý inzerent), e-mail: simona-23@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 13.04.2021.

Fotogalerie: POZEMKU 2 288 m2, MASEČÍN- HVOZDY; Štěchovice; - prodej pozemek 2288 m2 HVOZDY MASEČÍN

Umístění na mapě: POZEMKU 2 288 m2, MASEČÍN- HVOZDY; Štěchovice; - prodej pozemek 2288 m2 HVOZDY MASEČÍN