Pozemky v obci Rabakov - nabídka prodeje pozemku 686 m2

Pozemky v obci Rabakov
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Rabakov
  • Velikost: 686 m2
  • Aktualizace inzerátu: 03.11.2023
  • Cena: 2 401 000 Kč
  • Kontakt: Ludmila Műnzerová
  • E-mail: munzerova@seznam.cz
  • Telefon: 734699890

Nebaví vás ruch velkoměsta, a chtěli byste bydlet v oáze klidu? Nabízím vám celkem pět pozemků o rozloze 627 m2, 686 m2, 924 m2, 1010 m2 a 1054 m2 s panoramatickým výhledem na přírodu v klidné části malebné obce. Pozemky jsou lehce vyvýšené oproti okolní zástavbě. IS jsou na hranici pozemků. Na výstavbu rodinných domů jsou připraveny projekty se stavebním povolením s nabytím právní moci v roce 2023. Kromě pozemku p.č. 248/5. Na komunikaci a veřejné osvětlení je stavební povolení. Zahájení stavby bylo doručeno na životní prostředí - odd. vynětí ze ZPF. Připojení lokality 5x RD zařizuje ČEZ a bude provedeno do 30. 10. 2024 – do té doby je možno požádat o provizorní připojení po dobu výstavby jednotlivých 5-ti RD. Podíl na nákladech na připojení 5-ti RD a veřejného osvětlení byl ČEZu zaplacen. Vodovod pro 5 RD – ze stávající studny – stav: povoleno, nakládání s vodami povoleno. Studna – byl vystaven pasport pro stávající studnu. Dynamika vody je s velkou rezervou. Splašková kanalizace - zdroje splaškových vod jsou svedeny splaškovou kanalizací do jímky na vyvážení. Toto řešení odkanalizování RD je dočasné jako nouzové řešení, v případě provedení splaškové kanalizace bude provedeno propojení do této stoky. Pozemky: - se nenachází v CHKO ani v zóně s archeologickými nálezy. - stavba nezasahuje do památkově chráněných území ani jejich ochranných pásem. - se nenachází v CHLÚ, v PHO vodních zdrojů ani v OP léčivých zdrojů. - se nachází mimo záplavové území a mimo ochranná pásma vodních zdrojů. - se nachází mimo ochranné pásmo lesa. - se nenachází na poddolovaném území, ani na území ohroženém seismicitou. Podrobnější informace sdělím emailem. Malebná obec Rabakov je známá svou krásnou krajinou, rybníky, a soukromým muzeem motocyklů specializovaným na českou značku Jawa. Obec Rabakov se rozkládá přibližně 14 km jihovýchodně od Mladé Boleslav. V okolí se rozprostírají hluboké lesy plné hub, nespočet potůčků, potoků i rybníků a výhodou je také blízkost dvou přírodních parků či zeleně značené turistické trasy. Obci neprochází žádná cyklostezka, a proto bývá vnímána jako oáza klidu. Pokud vás nabídka zaujala, ozvěte si, domluvíme se na prohlídce.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Rabakov, prodej Rabakov, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Rabakov, pozemek Rabakov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Rabakov od realitky, Rabakov, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Rabakov. Požadovaná cena nemovitosti je 2 401 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pozemky-v-obci-rabakov.

Pro více informací kontaktujte Ludmila Műnzerová (makléř / RK), e-mail: munzerova@seznam.cz, telefon: 734699890. Inzerát byl aktualizován dne 03.11.2023.

Fotogalerie: Pozemky v obci Rabakov - prodej pozemek 686 m2 Rabakov

Pozemky v obci Rabakov 1 Pozemky v obci Rabakov 2 Pozemky v obci Rabakov 3 Pozemky v obci Rabakov 4 Pozemky v obci Rabakov 5