Přenechání pronájmu zavedeného baru v Mnichovicích - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 250 m2

Přenechání pronájmu zavedeného baru v Mnichovicích
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Masarykovo Náměstí 729, Mnichovice
  • Velikost: 250 m2
  • Aktualizace inzerátu: 25.03.2019
  • Cena: 500 000 Kč
  • Kontakt: Pavel Plecitý
  • E-mail: pplecity@seznam.cz
  • Telefon: 731224483

Přenechám za odstupné plně vybavený, zrekonstruovaný bar v pronájmu v Mnichovicích o rozloze 250 m plus skladovací prostory. Bar je v současné době v provozu. Webové stránky www.Billiardcoffee.cz, nebo facebook Billiardcoffee V ceně za odstupně jsou zrekonstruované prostory, plně zařízený bar připraven k okamžitému provozu ( 2 profesionální kulečníkové stoly včetně příslušenství a příklopných desek, fotbálek, projektor, barový pult, dřezy, dvouhlavá pípa, chlazení na pivo, myčka, kávovar, spulboy, barmanské pomůcky, barové police, barové židle, dotyková pokladna, veškeré potřebné sklo, 1 velká lednice, 2 malé lednice, 1 velký mrazák, stoly a židle, veškeré osvětlení a veškeré vybavení na sociálních zařízeních. Bar je odhlučněný, takže je možné provozovat zde diskotéky, popřípadě koncerty, v současné době se zde konají alespoň jednou měsíčně. K baru patří několik místností, které lze využít jako skladové prostory. Nachází se v centru Mnichovic v prvním patře na náměstí.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Mnichovice, pronájem Mnichovice, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Mnichovice, komerční Mnichovice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Mnichovice bez realitky, Masarykovo Náměstí 729 Mnichovice, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Mnichovice. Požadovaná cena nemovitosti je 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prenechani-pronajmu-zavedeneho-baru-v-mnichovicich.

Pro více informací kontaktujte Pavel Plecitý (soukromý inzerent), e-mail: pplecity@seznam.cz, telefon: 731224483. Inzerát byl aktualizován dne 25.03.2019.

Fotogalerie: Přenechání pronájmu zavedeného baru v Mnichovicích - pronájem komerční 250 m2 Masarykovo Náměstí 729 Mnichovice

Přenechání pronájmu zavedeného baru v Mnichovicích 1 Přenechání pronájmu zavedeného baru v Mnichovicích 2 Přenechání pronájmu zavedeného baru v Mnichovicích 3 Přenechání pronájmu zavedeného baru v Mnichovicích 4 Přenechání pronájmu zavedeného baru v Mnichovicích 5