Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... - nabídka prodeje domu 192 m2

Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ...
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Nad Kundratkou 380/19, Praha 9 - Prosek
  • Velikost: 4+1 a větší, 192 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.07.2024
  • Cena: 25 000 000 Kč
  • Kontakt: Pavel OPL
  • E-mail: PavelOPL@seznam.cz
  • Telefon: 602967310

Pozor - možno vyměnit za jiný dům s méně podlažími. UNIKÁTNÍ LOKALITA PROSECKÝCH SKAL S DECHBEROUCÍM VÝHLEDEM NA PANORAMA PRAHY Z OKEN DOMU. Úžasná klidná lokalita na "Starém Proseku", slepá ulice Nad Kundratkou 380/19, s panoramatickým výhledem na Prahu - Pražský hrad, Vítkov, Petřín, Strahov, asi 20 dalších věží staré Prahy, vysílač na Žižkově, výškové budovy Žižkova a Prahy 4, Sazka arénu, Vltavu atd. Slepá ulice s pár domy stojí na pískovcových skalách, na jejímž konci začíná chráněné území "Amerika" a kde byly první vchody do chodeb vedoucích pod Proseckým kostelem až do Staré Boleslavi. Před celou ulicí je cca 50 metrů široký pás zahrádek, zakončený skalní stěnou vysokou cca 15 metrů - zde se nikdy nebude moci stavět. Za domem jsou zahrádky mezi další řadou rodinných domů vzdálených cca 50 metrů, takže je zde absolutní klid, což se nikdy nezmění. Prodává se fortelně postavený řadový rodinný dům o 4 podlažích, který postavil můj pradědeček - sládek Holešovického pivovaru. Dům byl zkolaudován v roce 1938 a v roce 2014 byla provedena rekonstrukce střechy, nové komíny, okapy v mědi, nové plastové 3 komorové vstupní dveře a všechna okna na centrálním schodišti a především krásná půdní vestavba samostatného 2 + kk s velkou koupelnou s vanou a fantastický výhledem na Prahu to vše ve 3 nadzemním podlaží. Možno okamžitě užívat k bydlení. V domě je i nový plynový kondenzační kotel a nové vyvložkování komína to vše z května 2021 a vytápí úplně celý rodinný dům. Ve druhém nadzemním podlaží je samostatná bytová jednotka 2+1 s balkonem rovněž s fantastickým výhledem na Prahu. Určeno k celkové rekonstrukci. Umožňuje změnit dispozici. V prvním nadzemním podlaží (jde o zvýšené přízemí) je bytová jednotka 2+kk s výhledem na Prahu, která je částečně zastíněna vzrostlými stromy na zahrádkách přes ulici. Určeno k celkové rekonstrukci. Umožňuje změnit dispozici. V podzemním podlaží (suterén rodinného domu) je garsoniéra, toaleta, prádelna s průchodem na zadní zahradu o velikosti 92 m2 (cca 15 x 6 m) a sklep. Vše naprosto suché v původním stavu. Umožňuje změnit dispozici. Některé rodinné domy v ulici tuto garsoniéru předělali na garáž, nebo využili předzahrádku k přístavbě garáže. Každé ze 4 podlaží podlaží má zastavěnou plochu cca 50 m2. Všechna 3 nadzemní podlaží mají centrální schodiště s vchodem do bytové jednotky, která je na patře jediná. Pozemek celkem 197 m2. Jde o dva pozemky - 105 m2 zastavěná plocha a nádvoří a 92 m2 zahrada. Možno využít na vícegenerační bydlení, nájemní bydlení, kombinaci podnikání a bydlení apod. Cena : 25.000.000,- Kč - v ceně právní služby (uložení peněz u advokáta, vklad na katstr nemovitostí, případné další úkony) Kvalifikovaný odhad na špičkovou rekonstrukci činí 20.000,- Kč/m2 s přístavbou garáže a s terasou vpředu a s přístavbou místnosti a s terasou vzadu o cca milion více.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Praha 9 - Prosek, prodej Praha 9 - Prosek, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha 9 - Prosek, dům Praha 9 - Prosek, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Praha 9 - Prosek bez realitky, Nad Kundratkou 380/19 Praha 9 - Prosek, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Praha 9 - Prosek. Požadovaná cena nemovitosti je 25 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/primy-panoramaticky-vyhled-na-prahu-prazsky-hrad-petrin-vitkov-vltavu.

Pro více informací kontaktujte Pavel OPL (soukromý inzerent), e-mail: PavelOPL@seznam.cz, telefon: 602967310. Inzerát byl aktualizován dne 08.07.2024.

Fotogalerie: Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... - prodej dům 4+1 a větší, 192 m2 Nad Kundratkou 380/19 Praha 9 - Prosek

Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... 1 Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... 2 Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... 3 Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... 4 Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... 5 Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... 6 Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... 7 Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... 8 Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... 9 Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... 10 Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... 11 Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... 12 Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... 13 Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... 14 Přímý panoramatický výhled na Prahu - Pražský hrad, Petřín, Vítkov, Vltavu ... 15