Prodám byt 2+kk, Hlinsko-Rudolfov u Českých Budějovic - nabídka prodeje bytu 408 m2

Prodám byt 2+kk, Hlinsko-Rudolfov u Českých Budějovic
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Hlinsko, Rudolfov
  • Velikost: 2+kk, 408 m2
  • Aktualizace inzerátu: 09.02.2023
  • Cena: 2 700 000 Kč
  • Kontakt: Světla Zemanová
  • E-mail: svetzem@seznam.cz
  • Telefon: +420606404313

Prodám bytovou jednotku v OV, velikost 2+kk, 40,8 m², v přízemí bytového domu, v klidné obci Hlinsko-Rudolfov, 4 km od centra Českých Budějovic. Byt je v dobrém stavu ihned obyvatelný, je možné využít i jako investiční apartmán. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je situován na jih, samostatná ložnice má okno na východ. Koupelna s vanou, WC, obklady, dlažba v celém bytě, kuchyňská linka s el. sporákem. Vytápění je řešené el. přímotopy, ohřev teplé vody zajišťuje el. bojler (využití nízkého tarifu). Parkování je možné na ulici před domem. Ve vzdálenosti 10 min. chůze je veškerá občanská vybavenost (obchody, lékař, ZŠ, MŠ, zastávka MHD). Nemovitost je k dispozici ihned.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Rudolfov, prodej Rudolfov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Rudolfov, byt Rudolfov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Rudolfov bez realitky, Hlinsko Rudolfov, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Rudolfov. Požadovaná cena nemovitosti je 2 700 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-byt-2-kk-hlinsko-rudolfov-u-ceskych-budejovic.

Pro více informací kontaktujte Světla Zemanová (soukromý inzerent), e-mail: svetzem@seznam.cz, telefon: +420606404313. Inzerát byl aktualizován dne 09.02.2023.

Fotogalerie: Prodám byt 2+kk, Hlinsko-Rudolfov u Českých Budějovic - prodej byt 2+kk, 408 m2 Hlinsko Rudolfov

Prodám byt 2+kk, Hlinsko-Rudolfov u Českých Budějovic 1 Prodám byt 2+kk, Hlinsko-Rudolfov u Českých Budějovic 2 Prodám byt 2+kk, Hlinsko-Rudolfov u Českých Budějovic 3 Prodám byt 2+kk, Hlinsko-Rudolfov u Českých Budějovic 4 Prodám byt 2+kk, Hlinsko-Rudolfov u Českých Budějovic 5 Prodám byt 2+kk, Hlinsko-Rudolfov u Českých Budějovic 6 Prodám byt 2+kk, Hlinsko-Rudolfov u Českých Budějovic 7 Prodám byt 2+kk, Hlinsko-Rudolfov u Českých Budějovic 8