Prodám byt 3+1 - nabídka prodeje bytu 89 m2

Prodám byt 3+1
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Větrná , Bystřice nad Pernštejnem
  • Velikost: 3+1, 89 m2
  • Aktualizace inzerátu: 23.06.2023
  • Cena: 1 234 Kč
  • Kontakt: Jarda Soukal
  • E-mail: Kirsten.j@seznam.cz
  • Telefon: 774730774

Prodám byt v osobním vlastnictví, o velikosti 3+1 s podlahovou plochou 89 m2. K bytu dále náleží část půdy (možnost rozšíření bytu na mezonetový), dva suché a prosluněné sklepy a zahrádka s pergolou. Byt se nachází v Bystřici nad Pernštejnem na ulici Větrná. V bytovém domě jsou 4 velké byty a 2 garsonky, na každém patře pouze 2 byty, kdy byt je umístěn ve 2NP, tj. žádní sousedi nad Vámi. Byt je velice dobře prosluněn. Jedná se o velice klidnou lokalitu s bezproblémovým parkováním, bezprostředním kontaktem s přírodou na ulici Rácová a směrem ke Ždánicím. Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě pro spokojené a klidné bydlení vhodné nejen pro rodiny s dětmi. Veškerá občanská vybavenost na dosah ruky. V pochozí vzdálenosti do 5 minut se nachází poliklinika, autobusové nádraží, náměstí a mateřská školka. Byt je po celkové rekonstrukci (elektřina, podlahy, omítky, plastová okna, na míru kuchyňská linka a další nábytek). Rozmístění dispozice viz přiložený půdorys bytu. Z obývacího pokoje přístup na prostorný balkon s výhledem na celou Bystřici. Byt je po nekuřácích a nebyl užíván s domácími mazlíčky. Kuchyň je vybavena troubou, myčkou, indukcí. Součástí je i potravinová skříň. V koupelně a na WC podlaha z keramické dlažby. V ložnici koberec. Zbývající místnosti PVC. Prodej přímo od majitele, nejsme RK. Cena dohodou. Prosím pouze vážní zájemci. Zájemci mě mohou kontaktovat na čísle: 774 730 774

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Bystřice nad Pernštejnem, prodej Bystřice nad Pernštejnem, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Bystřice nad Pernštejnem, byt Bystřice nad Pernštejnem, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Bystřice nad Pernštejnem bez realitky, Větrná Bystřice nad Pernštejnem, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Bystřice nad Pernštejnem. Požadovaná cena nemovitosti je 1 234 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-byt-3-1-4.

Pro více informací kontaktujte Jarda Soukal (soukromý inzerent), e-mail: Kirsten.j@seznam.cz, telefon: 774730774. Inzerát byl aktualizován dne 23.06.2023.

Fotogalerie: Prodám byt 3+1 - prodej byt 3+1, 89 m2 Větrná Bystřice nad Pernštejnem

Prodám byt 3+1 1 Prodám byt 3+1 2 Prodám byt 3+1 3 Prodám byt 3+1 4 Prodám byt 3+1 5 Prodám byt 3+1 6 Prodám byt 3+1 7