PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích - nabídka prodeje bytu 70 m2

PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Národní, Prachatice
  • Velikost: 3+1, 70 m2
  • Aktualizace inzerátu: 30.10.2023
  • Cena: 5 680 000 Kč
  • Kontakt: Věra Kahounová
  • E-mail: vivcertikv@seznam.cz
  • Telefon: +420739024178

Prodej, byt 3+1, OV, 70 m2. Prodej bytu v OV 3+1 s lodžií v okrajové části města Prachatice s výtahem. Byt je celý vyštukovaný s částečnou renovací, větší koupelna zvětšená z chodby a upravená chodba s velkou masivní hlubokou skříní,obložky a masiv dveře. V kuchyni je také převedená voda , připravená na myčku. Nábytek byl vyrobený na zakázku jak do koupelny i chodby na míru.K bytu náleží sklepní kóje a společné prostory koláren. Bytový dům 620 m n.m. je po celkové rekonstrukci v roce 2009, vytápěn tepelnými čerpadly systém vzduch - voda. Kamerový systém, audiotelefony, bezbariérový vstup a prostorné parkoviště splňují podmínky moderního bydlení. V sousedství je prodejna potravin, hospůdka, základní škola, dětské hřiště, v docházkové vzdálenosti supermarket. Hraniční přechod Strážný - 34 km, Lipno 38 km, Český Krumlov 37 km. Energetický štítek budovy je starý - není přeměřeno. Zateplená střecha je a pak se dávalo tepelné čerpadlo. Nyní to bude nejspíš třída B a nebo A. Byt je na prodej do smazání inzerce.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Prachatice, prodej Prachatice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Prachatice, byt Prachatice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Prachatice bez realitky, Národní Prachatice, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Prachatice. Požadovaná cena nemovitosti je 5 680 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-byt-na-sumave-v-prachaticich.

Pro více informací kontaktujte Věra Kahounová (soukromý inzerent), e-mail: vivcertikv@seznam.cz, telefon: +420739024178. Inzerát byl aktualizován dne 30.10.2023.

Fotogalerie: PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích - prodej byt 3+1, 70 m2 Národní Prachatice

PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 1 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 2 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 3 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 4 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 5 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 6 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 7 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 8 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 9 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 10 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 11 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 12 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 13 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 14 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 15 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 16 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 17 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 18 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ v Prachaticích 19