PRODÁM byt na ŠUMAVĚ ve Vlachovo Březí - nabídka prodeje bytu 44 m2

PRODÁM byt na ŠUMAVĚ ve Vlachovo Březí
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Sídliště 411, Vlachovo Březí
 • Velikost: 1+1, 44 m2
 • Aktualizace inzerátu: 01.03.2022
 • Cena: 2 190 000 Kč
 • Kontakt: Josef Boška
 • E-mail: boskajosef@seznam.cz
 • Telefon: 728500533

PRODÁM byt na ŠUMAVĚ ve Vlachovo Březí po rekonstrukci, v nově zatepleném panelovém domě s novou vlastní kotelnou. Byt je v osobním vlastnictví na Sídlišti č.p. 411 o velikosti 1+1, 44 m2, první patro s výtahem a výhledem na zeleň. Dispozičně je řešen předsíní, vstupní chodbou s vestavěnými skříněmi, kuchyní, velkým obývacím pokojem se dvěma vchody, z chodby a kuchyně, možno rozdělit na dva pokoje, vyzděné jádro s velkým sprchovým, koutem, WC, viz FOTO. Podlahy dlažba a plovoucí podlaha. Plastová okna, nové radiátory. K bytu náleží sklepní kóje. V budoucnu velmi nízké náklady díky novému zateplení domu a vlastní kotelně. U domu vlastní pozemek, trávník a parkovací místa.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Vlachovo Březí, prodej Vlachovo Březí, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Vlachovo Březí, byt Vlachovo Březí, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Vlachovo Březí bez realitky, Sídliště 411 Vlachovo Březí, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Vlachovo Březí. Požadovaná cena nemovitosti je 2 190 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-byt-na-sumave-ve-vlachovo-brezi.

Pro více informací kontaktujte Josef Boška (soukromý inzerent), e-mail: boskajosef@seznam.cz, telefon: 728500533. Inzerát byl aktualizován dne 01.03.2022.

Fotogalerie: PRODÁM byt na ŠUMAVĚ ve Vlachovo Březí - prodej byt 1+1, 44 m2 Sídliště 411 Vlachovo Březí

PRODÁM byt na ŠUMAVĚ ve Vlachovo Březí 1 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ ve Vlachovo Březí 2 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ ve Vlachovo Březí 3 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ ve Vlachovo Březí 4 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ ve Vlachovo Březí 5 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ ve Vlachovo Březí 6 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ ve Vlachovo Březí 7 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ ve Vlachovo Březí 8 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ ve Vlachovo Březí 9 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ ve Vlachovo Březí 10 PRODÁM byt na ŠUMAVĚ ve Vlachovo Březí 11