Prodam chalupu v Krušných horách - nabídka prodeje domu 256 m2

Prodam chalupu v Krušných horách
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Stříbrná
 • Velikost: 4+1 a větší, 256 m2
 • Aktualizace inzerátu: 24.06.2022
 • Cena: 3 600 000 Kč
 • Kontakt: Jan Trabach
 • E-mail: honzatrabach@seznam.cz
 • Telefon: 704721787

Nabízím k prodeji rodinný dům (chalupu) v obci Stříbrná v Krušných horách se zahradou o celkové rozloze 958 m2 (z čehož 256 m2 je zastavěná plocha rodinného domu a verandy). Jedná se o dvou podlažní dům. V přízemí vstupní veranda se zádveřím, kuchyň, ložnice a společenská místnost, koupelna, wc, spíž. Na patře 3 pokoje. Dům je cihlový, zateplený, okna jsou plastová. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler, topení krbovými kamny. Dům je částečně podsklepený. Dům je obklopen loukami a jedná se tak o absolutní oázu klidu a soukromí. Pod domem protéká Stříbrný potok, ke kterému je přímý vstup ze zahrady. Na zahradě se nachází kůlna se zásobou dřeva na rok, studna, řada ovocných stromů, keřů. Ideální místo na letní a zimní rekreaci, v blízkosti lyžařské vleky (Lišák a čtyřsedačková sjezdovka vedoucí k obci Bublava). REALITNÍ KANCELÁŘE NEVOLAT!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Stříbrná , prodej Stříbrná , prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Stříbrná , dům Stříbrná , bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Stříbrná bez realitky, Stříbrná , dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Stříbrná . Požadovaná cena nemovitosti je 3 600 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-chalupu-v-krusnych-horach.

Pro více informací kontaktujte Jan Trabach (soukromý inzerent), e-mail: honzatrabach@seznam.cz, telefon: 704721787. Inzerát byl aktualizován dne 24.06.2022.

Fotogalerie: Prodam chalupu v Krušných horách - prodej dům 4+1 a větší, 256 m2 Stříbrná

Prodam chalupu v Krušných horách 1 Prodam chalupu v Krušných horách 2 Prodam chalupu v Krušných horách 3 Prodam chalupu v Krušných horách 4 Prodam chalupu v Krušných horách 5 Prodam chalupu v Krušných horách 6 Prodam chalupu v Krušných horách 7 Prodam chalupu v Krušných horách 8 Prodam chalupu v Krušných horách 9 Prodam chalupu v Krušných horách 10 Prodam chalupu v Krušných horách 11 Prodam chalupu v Krušných horách 12 Prodam chalupu v Krušných horách 13