Prodám chatu s krásným výhledem - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 704 m2

Prodám chatu s krásným výhledem
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Předklášteří
  • Velikost: 704 m2
  • Aktualizace inzerátu: 14.09.2020
  • Cena: 850 000 Kč
  • Kontakt: Tomáš Tyc
  • E-mail: tomastyc@email.cz
  • Telefon: 739963369

Prodám chatu v obci Předklášteří u Tišnova, Brno-Venkov. Pozemek se nachází v kopci o výměře 704 m2 s krásným výhledem do krajiny. Chata 16 m2 je z dřevěných panelů obitých deskami a plechovou střechou. Uvnitř chaty je jeden prostorný pokoj s dvoupatrovou postelí a kamny + ostatní nábytek (2 gauče, stůl, židle, skříně, ...). S možností okamžitého využití. Před a vedle chaty je terasa, pod kterou je malá kuchyňka se sklepem a vybetonovanou nádrží na dešťovou vodu cca 3 m3. Za chatou je prostor na nářadí. Ve spodní části pozemku jsou terasovité záhony pro pěstování bylin, zeleniny či jiných rostlin + kůlna. Je zde zavedena elektřina 220V a 380V. Autem se dá přijet až k chatě, kde se dá i zaparkovat (viz foto).

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Předklášteří, prodej Předklášteří, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Předklášteří, rekreační Předklášteří, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Předklášteří bez realitky, Předklášteří, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Předklášteří. Požadovaná cena nemovitosti je 850 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-chatu-s-krasnym-vyhledem.

Pro více informací kontaktujte Tomáš Tyc (soukromý inzerent), e-mail: tomastyc@email.cz, telefon: 739963369. Inzerát byl aktualizován dne 14.09.2020.

Fotogalerie: Prodám chatu s krásným výhledem - prodej rekreační 704 m2 Předklášteří

Prodám chatu s krásným výhledem 1 Prodám chatu s krásným výhledem 2 Prodám chatu s krásným výhledem 3 Prodám chatu s krásným výhledem 4 Prodám chatu s krásným výhledem 5 Prodám chatu s krásným výhledem 6 Prodám chatu s krásným výhledem 7 Prodám chatu s krásným výhledem 8 Prodám chatu s krásným výhledem 9 Prodám chatu s krásným výhledem 10 Prodám chatu s krásným výhledem 11 Prodám chatu s krásným výhledem 12 Prodám chatu s krásným výhledem 13 Prodám chatu s krásným výhledem 14 Prodám chatu s krásným výhledem 15 Prodám chatu s krásným výhledem 16 Prodám chatu s krásným výhledem 17

Umístění na mapě: Prodám chatu s krásným výhledem - prodej rekreační 704 m2 Předklášteří