Prodám domek v Kolíně - nabídka prodeje domu 85 m2

Prodám domek v Kolíně
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Ke Hřišti, Štítary (okres Kolín)
  • Velikost: 3+1, 85 m2
  • Aktualizace inzerátu: 20.09.2023
  • Cena: 4 490 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Greif
  • E-mail: greif.jiri@seznam.cz
  • Telefon: 773502070

Dům v Kolíně, v klidné lokalitě, ve slepé ulici, v podstatě na vesnici. Pár metrů do lesa, kousek do Pekla k rybníku, 700m do Kauflandu a lékárny, pěšky 10 minut do nemocnice a 15 minut do centra, malá zahrádka, pergola, sauna, topení elektro-kotlem v kombinaci s kotlem na pevná paliva (bez potřeby elektřiny) a krbovými kamny, bojler 120l. Po rekonstrukci, odizolovaný, elektřina v mědi, plovoucí podlahy, dlažba, plastová okna trojskla/dvojskla. Z předsíně do poje, obýváku a sklepa, z obýváku do patra, kde je chodba, ložnice, kuchyň, koupelna a záchod/sauna. V přízemí je možné dodělat koupelnu i záchod, voda i odpady jsou blízko (viz návrhy úprav). Nemovitost se nachází na klidném místě v Kolíně, městské části Štítary, s asfaltovou příjezdovou komunikací. Veškerá občanská vybavenost jako obchody, školská zařízení, hromadná doprava, zdravotnická zařízení, vše je v dosahu. Nedaleko je nově vybudované cvičiště a výběh pro psy, rekonstruované fotbalové hřiště Štítarský SK, a velmi krásná je procházka i Štítarským údolím.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Štítary (okres Kolín), prodej Štítary (okres Kolín), prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Štítary (okres Kolín), dům Štítary (okres Kolín), bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Štítary (okres Kolín) bez realitky, Ke Hřišti Štítary (okres Kolín), dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Štítary (okres Kolín). Požadovaná cena nemovitosti je 4 490 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-domek-v-koline.

Pro více informací kontaktujte Jiří Greif (soukromý inzerent), e-mail: greif.jiri@seznam.cz, telefon: 773502070. Inzerát byl aktualizován dne 20.09.2023.

Fotogalerie: Prodám domek v Kolíně - prodej dům 3+1, 85 m2 Ke Hřišti Štítary (okres Kolín)

Prodám domek v Kolíně 1 Prodám domek v Kolíně 2 Prodám domek v Kolíně 3 Prodám domek v Kolíně 4 Prodám domek v Kolíně 5 Prodám domek v Kolíně 6 Prodám domek v Kolíně 7 Prodám domek v Kolíně 8 Prodám domek v Kolíně 9 Prodám domek v Kolíně 10 Prodám domek v Kolíně 11 Prodám domek v Kolíně 12 Prodám domek v Kolíně 13 Prodám domek v Kolíně 14