Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko - nabídka prodeje domu 1090 m2

Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Panoramastrasse , Neustift-Innermanzing
  • Velikost: 4+1 a větší, 1090 m2
  • Aktualizace inzerátu: 07.03.2023
  • Cena: 15 360 000 Kč
  • Kontakt: Ján Kováč
  • E-mail: 1quniko@gmail.com
  • Telefon: 0607892833

Dům o rozloze 272 m² se skládá z 5 pokojů. nachází se v klidné oblasti Neustift-Innermanzing, s krásným okolím. V přízemí se nachází samostatný vchod, 2 místnosti, WC, prádelna, kotelna s zásobníkem paliva, sklep. V prvním patře se nachází v otevřeném prostoru obývací pokoj, jídelen, kuchyně, pokoj momentálně používaný jako kancelář, koupelna s rohovou vanou, sprchou a wc. Na horním patře se nachází dětský pokoj, ložnice s šatníky, wc a terasou s krásným výhledem na okolní přírodu. Centrální topení kotlem na dřevěné granule. Dům se nachází na pozemku o výměře 1 019 m², s altánkem a dětským hřištěm. Dum je na prodej za 650 000 Euro.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Neustift-Innermanzing, prodej Neustift-Innermanzing, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Neustift-Innermanzing, dům Neustift-Innermanzing, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Neustift-Innermanzing bez realitky, Panoramastrasse Neustift-Innermanzing, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Neustift-Innermanzing. Požadovaná cena nemovitosti je 15 360 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-dum-blizko-vidne-neustift-innermanzing-rakousko.

Pro více informací kontaktujte Ján Kováč (soukromý inzerent), e-mail: 1quniko@gmail.com, telefon: 0607892833. Inzerát byl aktualizován dne 07.03.2023.

Fotogalerie: Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko - prodej dům 4+1 a větší, 1090 m2 Panoramastrasse Neustift-Innermanzing

Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko 1 Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko 2 Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko 3 Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko 4 Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko 5 Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko 6 Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko 7 Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko 8 Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko 9 Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko 10 Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko 11 Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko 12 Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko 13 Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko 14 Prodám dům blízko Vídne, Neustift-Innermanzing, Rakousko 15