PRODÁM GARÁŽ - včetně podílu na přístupové cestě a ostatních plochách - nabídka prodeje garáže 23 m2

 PRODÁM GARÁŽ - včetně podílu na přístupové cestě a ostatních plochách
 • Typ nemovitosti: garáž
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Horní kopečná 647/2, Liberec
 • Velikost: 23 m2
 • Aktualizace inzerátu: 11.05.2024
 • Cena: 650 000 Kč
 • Kontakt: Pan Macíček
 • E-mail: matej.macicek@gmail.com
 • Telefon: +420725715712

Garáž je ve spodní řadě uprostřed, zvýšený rám dveří a snížený vjezd (možno vjezd s přívěsem nebo menší dodávkou), plocha 23 m2, garáž je suchá a díky umístění je uvnitř stálá teplota i v zimě. Majitel má právo pro přístup k automobilové rampě v horní řadě garáží. Nabídněte svoji cenu. Předpokládaná cena 850tis kč. Garáž bude prodána nejlepší nabídce. Kontakt email: slesem@email.cz , matej.macicek@gmail.com Realitní kanceláře prosím nekontaktovat!!!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, garáž, nemovitosti prodej, hledám garáž Liberec, prodej Liberec, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Liberec, garáž Liberec, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej garáž Liberec bez realitky, Horní kopečná 647/2 Liberec, garáž od majitele bez RK, inzerát prodej garáž a nabízím garáž Liberec. Požadovaná cena nemovitosti je 650 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-garaz-vcetne-podilu-na-pristupove-ceste-a-ostatnich-plochach.

Pro více informací kontaktujte Pan Macíček (soukromý inzerent), e-mail: matej.macicek@gmail.com, telefon: +420725715712. Inzerát byl aktualizován dne 11.05.2024.

Fotogalerie: PRODÁM GARÁŽ - včetně podílu na přístupové cestě a ostatních plochách - prodej garáž 23 m2 Horní kopečná 647/2 Liberec

 PRODÁM GARÁŽ - včetně podílu na přístupové cestě a ostatních plochách 1 PRODÁM GARÁŽ - včetně podílu na přístupové cestě a ostatních plochách 2 PRODÁM GARÁŽ - včetně podílu na přístupové cestě a ostatních plochách 3 PRODÁM GARÁŽ - včetně podílu na přístupové cestě a ostatních plochách 4 PRODÁM GARÁŽ - včetně podílu na přístupové cestě a ostatních plochách 5 PRODÁM GARÁŽ - včetně podílu na přístupové cestě a ostatních plochách 6