Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna - nabídka prodeje pozemku 4709 m2

Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Tetín
  • Velikost: 4709 m2
  • Aktualizace inzerátu: 03.01.2024
  • Cena: 995 Kč
  • Kontakt: Lenka Kinclová
  • E-mail: lkinclova@email.cz
  • Telefon: -

Prodám lukrativní investiční pozemek o velikosti 4.709m2, který je momentálně veden v katastru nemovitostí jako ovocný sad. Pozemek téměř navazuje na zastavěné území obce Tetín, ve směru na Beroun, ale stále ještě nespadá do zastavitelného území obce. Jedná se o mírně svažitý terén nad Tetínskými skalami, který je nakloněn směrem k řece Berounce. Je to pozemek v nádherné přírodě s přístupovou cestou. Pozemek je od silnice, ale i ze všech ostatních stran, odcloněn vzrostlými stromy různých, smíšených druhů. Nabízí tak přes svoji dostupnost naprosté soukromí. Jedná se o velmi zajímavou investici do budoucna. Jednou by to mohlo být úchvatné bydlení. Cena 995,-Kč/m2.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Tetín, prodej Tetín, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Tetín, pozemek Tetín, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Tetín bez realitky, Tetín, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Tetín. Požadovaná cena nemovitosti je 995 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-lukrativni-investicni-pozemek-na-tetine-u-berouna.

Pro více informací kontaktujte Lenka Kinclová (soukromý inzerent), e-mail: lkinclova@email.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 03.01.2024.

Fotogalerie: Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna - prodej pozemek 4709 m2 Tetín

Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna 1 Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna 2 Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna 3 Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna 4 Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna 5 Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna 6 Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna 7 Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna 8 Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna 9 Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna 10 Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna 11 Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna 12 Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna 13 Prodám lukrativní investiční pozemek na Tetíně, u Berouna 14