Prodám prostorný rodinný dům Pardubice - Trnová - nabídka prodeje domu 270 m2

Prodám prostorný rodinný dům Pardubice - Trnová
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Pardubice
  • Velikost: 4+1 a větší, 270 m2
  • Aktualizace inzerátu: 11.09.2021
  • Cena: 8 532 110 Kč
  • Kontakt: Edita Kocková
  • E-mail: edith7@email.cz
  • Telefon: 737732188

VÝJIMEČNÁ NABÍDKA! Kvalitní cihlová stavba, lukrativní poloha a perfektní dostupnost. Prodávám prostorný rodinný dům s rovinatým pozemkem v poklidné městké části Pardubic - Trnové. Dům je samostatně stojící, situovaný na východ-jih a svítí-li sluníčko, interiér je celý den osvětlen příjemně měkkým teplým světlem. Půdorysné rozměry domu jsou 9,5 x 10,4 m, je celý podsklepen. Střecha je rovná, kryta asfaltovanou lepenkou, okna dřevěná zdvojená. Stropní konstrukce provedena položením povalu, schody z přízemí do 1. patra jsou železobetonové, schody do suterénu jsou betonové. V suterénu o ploše cca 85m2 jsou technické místnosti - prostorná dílna, garáž, kotelna a prádelna. Dispozice přízemí jsou 3+1, prostorná předsíň, koupelna, WC a spíž. Dispozice 1. patra jsou 3+kk (k dispozici je nová nepoužitá kuchyňská linka), prostorná předsíň, koupelna s WC a původní malá kuchyňka. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler a ústřední vytápění je řešeno pomocí plynového kotle. Celková plocha pozemku je 799 m2. Udržovaná zahrada o ploše 568 m2 je osázena ovocnými stromy. V blízkosti domu je malý parčík a zastávka MHD linky č. 3, 33, 7, 11, 17. Nedaleká silnice I/37 spojuje Pardubice, Hradec Králové, Chrudim a další. V dosahu 100-200m se nachází restaurace KFC a rozsáhlé nákupní centrum s obchody Albert, Baumax, dm drogerie, Lidl, Decathlon. Další nákupní centrum Globus a Baumarkt jsou v dosahu 500m. Lze využít jako plnohodnotný dvougenerační dům pro poklidný a pohodlný rodinný život.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Pardubice, prodej Pardubice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Pardubice, dům Pardubice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Pardubice bez realitky, Pardubice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Pardubice. Požadovaná cena nemovitosti je 8 532 110 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-prostorny-rodinny-dum-pardubice-trnova.

Pro více informací kontaktujte Edita Kocková (soukromý inzerent), e-mail: edith7@email.cz, telefon: 737732188. Inzerát byl aktualizován dne 11.09.2021.

Fotogalerie: Prodám prostorný rodinný dům Pardubice - Trnová - prodej dům 4+1 a větší, 270 m2 Pardubice

Prodám prostorný rodinný dům Pardubice - Trnová 1 Prodám prostorný rodinný dům Pardubice - Trnová 2 Prodám prostorný rodinný dům Pardubice - Trnová 3 Prodám prostorný rodinný dům Pardubice - Trnová 4 Prodám prostorný rodinný dům Pardubice - Trnová 5 Prodám prostorný rodinný dům Pardubice - Trnová 6 Prodám prostorný rodinný dům Pardubice - Trnová 7 Prodám prostorný rodinný dům Pardubice - Trnová 8 Prodám prostorný rodinný dům Pardubice - Trnová 9 Prodám prostorný rodinný dům Pardubice - Trnová 10 Prodám prostorný rodinný dům Pardubice - Trnová 11 Prodám prostorný rodinný dům Pardubice - Trnová 12