Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky - nabídka prodeje bytu 177 m2

Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem
  • Velikost: 4+kk, 177 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.01.2021
  • Cena: 1 600 000 Kč
  • Kontakt: Lenka Hůlková
  • E-mail: jezulka@atlas.cz
  • Telefon: 731182811

Prodám půdní prostor s garsonkou a se dvěma sklepy o celkové ploše o velikosti 177 m2 v centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice, určený k výstavbě bytové jednotky. Prostor se nachází ve 4. nadzemním podlaží secesního domu, bez výtahu. V současné době jsou započaty stavební práce. Na vestavbu je vydáno platné stavební povolení, dle kterého by měla vzniknout bytová jednotka, která bude obsahovat halu se vstupem, 2 x WC, koupelnu, pokoj, ložnici, obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou, komoru, pracovnu a koupelnu. Vytápění se předpokládá samostatným plynovým kotlem s ohřevem TUV. Součástí prodeje je i vlastnický podíl na zahrádce ve vnitrobloku. Jedná se o klidný dům. V přízemí jsou obchody, ve druhém a třetím nadzemním podlaží jsou ordinace a kanceláře.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Ústí nad Labem, prodej Ústí nad Labem, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Ústí nad Labem, byt Ústí nad Labem, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Ústí nad Labem bez realitky, Masarykova Ústí nad Labem, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Ústí nad Labem. Požadovaná cena nemovitosti je 1 600 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-pudni-prostor-urceny-k-vystavbe-bytove-jednotky.

Pro více informací kontaktujte Lenka Hůlková (soukromý inzerent), e-mail: jezulka@atlas.cz, telefon: 731182811. Inzerát byl aktualizován dne 22.01.2021.

Fotogalerie: Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky - prodej byt 4+kk, 177 m2 Masarykova Ústí nad Labem

Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky 1 Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky 2 Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky 3 Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky 4 Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky 5 Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky 6 Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky 7 Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky 8 Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky 9 Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky 10 Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky 11 Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky 12 Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky 13 Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky 14 Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky 15 Prodám půdní prostor určený k výstavbě bytové jednotky 16