Prodám řadový RD Lednice na Mor. - nabídka prodeje domu 153 m2

Prodám řadový RD Lednice na Mor.
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Komenského, Lednice
  • Velikost: 4+1 a větší, 153 m2
  • Aktualizace inzerátu: 23.08.2023
  • Cena: 6 500 000 Kč
  • Kontakt: Luboš Miklín
  • E-mail: rd134@seznam.cz
  • Telefon: 728602403

Prodáme rodinný dům se zahradou v klidné části Lednice (na Moravě). Koncový řadový rodinný dům na obdélníkovém půdorysu 9 x 13 m je dvoupodlažní, s vestavěnou garáží, částečně podsklepený. Má velmi prakticky řešenou dispozici, využitelnou buď jako jeden velký byt, případně dva samostatné – garsonka s vlastním příslušenstvím v přízemí a větší (třípokojový) byt v patře. Hlavní vstup z ulice s vjezdem do garáže jsou orientovány k severozápadní straně. Denní obytné místnosti jsou situovány ve více osluněném jihovýchodním traktu směrem do přilehlé zahrady. Na vstupní zádveří navazuje prostorná hala se schodištěm do patra a do sklepa a se vstupem do prádelny a garáže. Dále je z haly přístupný pokoj (využitelný jako garsonka) s velkým francouzským oknem do zahrady, koupelna se sprchou a WC. V patře domu jsou z chodby vstupy do koupelny s vanou a na toaletu. Dále do kuchyně s jídelnou, která je od obývacího pokoje oddělena skládací „harmonikovou“ stěnou. Z obývacího pokoje je vstup na lodžii. Kuchyně i obývací pokoj jsou orientovány k JV do zahrady. K SZ straně jsou situovány dva pokoje, jeden se vstupem na druhou lodžii. Severovýchodní trakt domu je podsklepený. Sklepní část je rozdělena na dva prostory – na sklad (ovoce, zelenina) a na technickou místnost s plynovým kotlem ústředního topení. Zahrada je přístupná z prádelny a přízemního pokoje, v zadní části zahrady je přístup z přilehlé komunikace. K domu přiléhá zpevněná terasa a zatravněná část, zbytek plochy je využíván jako užitková zahrada (ovocné stromy – meruňka, broskvoně, vinná réva, fíkovník, kiwi). Před domem je předzahrádka, kde lze parkovat 1 až 2 automobily. Rodinný dům byl dostavěn v roce 1975, v 90. letech byla rekonstruována střecha (nová živičná krytina), v r. 2019 instalován nový kondenzační plynový kotel ÚT. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě - plyn, voda, kanalizace, elektřina, telefon, příprava na optický datový kabel. Výměry ploch Užitná plocha RD - byt: 153,2 m2 Obytná plocha (4p + k): 91,4 m2 Garáž: 17,5 m2 Sklep: 40,3 m2 Zastavěná plocha RD: 122 m2 Rozloha souvisejících pozemků 413 m2 - z toho: Stavební parcela: 142 m2 Zahrada: 241 m2 Předzahrádka: 30 m2

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Lednice, prodej Lednice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Lednice, dům Lednice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Lednice bez realitky, Komenského Lednice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Lednice. Požadovaná cena nemovitosti je 6 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-radovy-rd-lednice-na-mor.

Pro více informací kontaktujte Luboš Miklín (soukromý inzerent), e-mail: rd134@seznam.cz, telefon: 728602403. Inzerát byl aktualizován dne 23.08.2023.

Fotogalerie: Prodám řadový RD Lednice na Mor. - prodej dům 4+1 a větší, 153 m2 Komenského Lednice