Prodám RD v Horním Maršově - nabídka prodeje domu 1 m2

Prodám RD v Horním Maršově
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Horní Maršov
  • Velikost: 1 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.11.2017
  • Cena: 2 190 000 Kč
  • Kontakt: Přemysl Štrébl
  • E-mail: tirozet2@seznam.cz
  • Telefon: 777255554

Nabízím k prodeji třígenerační RD 7+3 na krásném místě v obci Horní Maršov, Krkonoše. Ve zvýšeném přízemí domu 1+1 a 3+1. Každá bytová jednotka má svůj vchod. Je zde společná koupelna s vanou, sprchový kout a WC je samostatné. V patře domu 3+1 ložnice, pokoj, obývací pokoj a kuchyně. Koupelna se sprchou a WC. Z chodby v patře je vstup do prosklené zimní zahrady s krbem s možností relaxu a odpočinku. Odtud je možnost přes francouzské okno vstoupit do zahrady s krásným výhledem do přírody. Okna jsou zde plastová. Topení je zde ústřední, s kotlem na tuhá paliva s využitím tepelného čerpadla (vzduch). Teplou vodu zde zajišťuje elektrický zásobník a též tepelné čerpadlo. Dům je celkově podsklepen s využitím kotelny, uhelny, kutilské dílny. Součástí domu je garáž pro OA s vjezdem z veřejné komunikace. V zadní části domu je zahrada a osázené ovocné stromky s možností venkovního posezení a grilováním. Dále se zde nachází zděná nebytová stavba, která byla dříve určena jako kůlna-seník. Nemovitost se nachází na krajní části obce, na místě s krásným výhledem do přírody s absolutním soukromím. Pozemek je kompletně oplocen. Vodovod a kanalizace je veřejná. V Horním Maršově je veškerá občanská vybavenost (lékař, dětský lékař, zubař, lékárna, škola, školka, pošta, obchod, bankomat, restaurace, ski bus, a pod…). Parkování je možné před domem. V okolí krásná horská příroda – možnost všestranného sportovního vyžití - lyžování (skiareály - Černá Hora Janské Lázně 6 km, Pec pod Sněžkou 9 km, Mladé Buky 8 km, Velká Úpa 6 km, Svoboda nad Úpou 4 km), turistika, cykloturistika, adrenalinové sporty, houbaření. Vhodné k trvalému bydlení, k rekreaci nebo komerčnímu využití. Při platbě hotově sleva.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Horní Maršov, prodej Horní Maršov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Horní Maršov, dům Horní Maršov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Horní Maršov bez realitky, Horní Maršov, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Horní Maršov. Požadovaná cena nemovitosti je 2 190 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-rd-v-hornim-marsove.

Pro více informací kontaktujte Přemysl Štrébl (soukromý inzerent), e-mail: tirozet2@seznam.cz, telefon: 777255554. Inzerát byl aktualizován dne 22.11.2017.

Fotogalerie: Prodám RD v Horním Maršově - prodej dům 1 m2 Horní Maršov

Umístění na mapě: Prodám RD v Horním Maršově - prodej dům 1 m2 Horní Maršov