Prodám rodinný dům se zahradou na Vysočině - nabídka prodeje domu 2676 m2

Prodám rodinný dům se zahradou na Vysočině
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Kamenička
  • Velikost: 4+1 a větší, 2676 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.01.2022
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Vít Culka
  • E-mail: vit.culka@centrum.cz
  • Telefon: 730819454

Prodám RD 5+KK v obci Kamenička 18km od Jihlavy a 6 km od D1. Prostorný,dvoupatrový dům je součástí velkého pozemku o celkové rozloze 2676 m2, na kterém je umístěna i zcela nově postavená multifunkční budova a skladový objekt . Velikost pozemku a okolních budov nabízí nejen možnost hezkého bydlení, rekreace, ale i možnost pěstování vlastního ovoce a zeleniny, případně chov vlastních zvířat, nebo možnost podnikání z pohodlí vlastního domova. Interiér domu disponuje prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem, ložnicí, třemi samostatnými pokoji a samostatnou koupelnou a toaletou. Dům je částečně podsklepený. Vytápění domu je v současné době řešeno ústředním topením s automatickým kotlem Verner A251. Tento kotel umí spalovat veškeré druhy peletek, veškeré druhy obilí a je napojen na pokojový termostat. Do budoucna je zde možnost i umístění plynového kotle. Zcela uzavřený a oplocený pozemek, krásná, slunná zahrada s přípravou na jezírko, nebo stylové posezení s kamenným krbem, nabízí budoucím majitelům především klid a pohodu pro společné chvíle odpočinku. Pokud hledáte bydlení na klidném místě s možností procházek, cykloturistiky i ostatních sportovních aktivit v hezkém koutě Vysočiny, pak určitě využijte možnosti osobní prohlídky. Bližší informace na telefonu 730819454. Nemusíte roky čekat než vám postaví rodinný dům. Můžete bydlet hned. Rodinný dům je připravený k okamžitému nastěhování a je možná i rezervace. Typ domy, rodinný Lokalita Kamenička Město Kamenice Okres Jihlava Vlastnictví Osobní Budova Cihlová Typ domu patrový Velikost 4 pokoje Stav objektu Velmi dobrý Poloha objektu samostatný Zařízení částečně Rok výstavby 2005 Podlaží celkem 2 Podlaží podzemních 1 Výtah Ne Komunikace asfaltová Půdní vestavba Ne Elektřina 230 V, 400 V Doprava autobus Telekomunikace internet Vybavení Sklep Garáž Parkovací místa Voda dálkový vodovod Plyn plynovod Topení ústřední tuhá paliva Odpad veřejná kanalizace Plocha užitná 400 m2 Plocha podlahová 150 m2 Plocha celková 2676 m2 Plocha zahrady 2000 m2 Plocha zastavěná 500 m2 Plocha pozemku 2676 m2. Rodinný dům je vzdálen kilometr od městyse Kamenice ve kterém se nachází školka, škola 1. a 2. stupeň, zdravotní středisko, stavebniny, vyhlášené uzeniny Kratochvíl, pivovar a další obchody a služby. V průběhu roku je zde pořádán nespočet kulturních a společenských akcí. BRNO PO D1 CCA. 40 MINUT. Realitní kanceláře nevolat.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Kamenička, prodej Kamenička, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Kamenička, dům Kamenička, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Kamenička bez realitky, Kamenička, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Kamenička. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-rodinny-dum-se-zahradou-na-vysocine.

Pro více informací kontaktujte Vít Culka (soukromý inzerent), e-mail: vit.culka@centrum.cz, telefon: 730819454. Inzerát byl aktualizován dne 21.01.2022.

Fotogalerie: Prodám rodinný dům se zahradou na Vysočině - prodej dům 4+1 a větší, 2676 m2 Kamenička

Prodám rodinný dům se zahradou na Vysočině 1