Prodám rodinný dům - nabídka prodeje domu 695 m2

Prodám rodinný dům
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Studenec u Horek
  • Velikost: 4+1 a větší, 695 m2
  • Aktualizace inzerátu: 07.08.2019
  • Cena: 3 400 000 Kč
  • Kontakt: Lucie Němečková
  • E-mail: nemeckova.lucka@seznam.cz
  • Telefon: 774989260

Prodám třígenerační rodinný dům se zahradou o celkové ploše 695 m2 (z toho 196 m2 zastavěná plocha). Celková užitná plocha domu je 496 m2. Dispozičně je v podzemí kotelna s uhelnou. V 1. NP je závětří, zádveří, sklad, hala se schodištěm, další sklad, WC, koupelna a první bytová jednotka, ve které se nachází kuchyň, 2x pokoj, hala s dřevěným schodištěm do 2. NP (mezonetový byt), kde jsou další dva pokoje. Dále je v 1. NP garáž. Ve 2. NP je kuchyň, pokoj, sociálka se sprchovým koutem a umyvadlem. V chodbě se nachází WC a je z ní přístupný samostatný pokoj s předsíní a spíží. Třetí bytová jednotka se nachází v podkroví domu, je v ní chodba, komora, koupelna, kuchyň s jídelnou, 2x pokoj a 2x podkrovní pokoj. Dům má celkem 3 balkony a náleží k němu zahrada a parkovací stání na zámkové dlažbě pro 3 automobily. Pozemek je celý oplocen. Zavedena elektřina, voda z obecního vodovodu, vytápění na tuhá paliva, odpady svedeny do septiku. Dobrá občanská vybavenost (škola, školka, sportovní aktivity, pošta, možnost nakupování…). Celkový stav domu dobrý, 1. NP prošlo před rokem částečnou rekonstrukcí. PENB bude vyhotoven.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Studenec u Horek, prodej Studenec u Horek, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Studenec u Horek, dům Studenec u Horek, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Studenec u Horek bez realitky, Studenec u Horek, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Studenec u Horek. Požadovaná cena nemovitosti je 3 400 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-rodinny-dum.

Pro více informací kontaktujte Lucie Němečková (soukromý inzerent), e-mail: nemeckova.lucka@seznam.cz, telefon: 774989260. Inzerát byl aktualizován dne 07.08.2019.

Fotogalerie: Prodám rodinný dům - prodej dům 4+1 a větší, 695 m2 Studenec u Horek