Prodám stavební pozemek - nabídka prodeje pozemku 1283 m2

Prodám stavební pozemek
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Blažejov
  • Velikost: 1283 m2
  • Aktualizace inzerátu: 10.06.2021
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Lenka Šťástková
  • E-mail: parcela-blazejov@seznam.cz
  • Telefon: 728983730

Prodej pozemku s možností zástavby 1283m2 Pozemek se nachází na klidném a slunném místě v intravilánu obce Blažejov (zastavitelné území vzhledem k územnímu plánu),na okraji obce, okres Jindřichův Hradec, svažující se k lesu, s krásným výhledem do přírody, trojúhelníkový tvar. Na pozemku je postavena dřevěná stavba – je možnost ji zdarma ponechat jako stavební buňku. Pozemek lze případně investičně rozdělit na dvě menší parcely. Elektřina je zavedena na našem vedlejším pozemku (slouží jako zahrada). Možnost vlastního vrtu a čištičky odpadních vod. Záleží na typu a velikosti plánovaného domu. Případně vodovodní přípojka podružná. Kanalizační přípojka 50m od hranice pozemku. Vhodný ke stavbě rodinného domu. Věcné břemeno na příjezdovou cestu je zřízeno na pozemek.Číslo pozemku 51/10. Prohlídka a dalších informace pro vážné zájemce vždy po dohodě emailem. Prodáme nejvyšší nabídce. Cenovou nabídku zasílejte na email : parcela-blazejov@seznam.cz Nabídky přijímáme do konce června 2021. tel:neplatný

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Blažejov, prodej Blažejov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Blažejov, pozemek Blažejov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Blažejov bez realitky, Blažejov, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Blažejov. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-stavebni-pozemek-4.

Pro více informací kontaktujte Lenka Šťástková (soukromý inzerent), e-mail: parcela-blazejov@seznam.cz, telefon: 728983730. Inzerát byl aktualizován dne 10.06.2021.

Fotogalerie: Prodám stavební pozemek - prodej pozemek 1283 m2 Blažejov

Prodám stavební pozemek 1 Prodám stavební pozemek 2