Prodám vetší RD - nabídka prodeje domu 277 m2

Prodám vetší RD
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Havlíčkova, Bystřany
  • Velikost: 4+1 a větší, 277 m2
  • Aktualizace inzerátu: 02.07.2019
  • Cena: 9 000 000 Kč
  • Kontakt: Marta Chladkova
  • E-mail: marta.finance@seznam.cz
  • Telefon: 776884931

velký RD, rohový v zástavbě rodinných domů v centrální části obce Bystřany, která navazuje na centrum města Teplic RD o zastavěné ploše 128 m2 + dvorní trakt, podsklepený, 2 NP a podkroví. Tedy 3 bytové jednotky + podkroví o velikosti 104 m2 pro každé podlaží, bez nebytových prostor a garáže. Od r.2012 probíhá celková vnitřní i venkovní rekonstrukce. Dům má nová dřevěná okna,zateplenou novou střechu/ kryt. boonský šindel, nové rozvody plynu, vody ,elektřiny, kanalizace, ohřev vody, vyvložkovaný komín, nově vyzděnou žumpu. Plyn.vytápění, voda z řádu, kanalizace do žumpy. Byty jsou vybaveny kuch.linkou, včetně spotřebičů, nové podlahy/ lamino, lino, dlažba. Každý byt v podlaží má vlastní koupelnu + WC. Nové venkovní a vnitřní dveře do jednotlivých bytů. V současné době dvorní trakt, schodiště, chodby, včetně přízemí jsou v započaté rekonstrukci. Občanská vybavenost v obci je základní, vyšší vybavenost cca 2 km v centru Teplic, dostupnost MHD, klidná lokalita. Vyšší cena, zajistím kompletní právní servis včetně jistotního účtu v bance, při převodu nemovitosti, který chrání prodávají i kupující stranu. Pouze vážný zájemce. RK NEVOLAT !!!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Bystřany , prodej Bystřany , prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Bystřany , dům Bystřany , bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Bystřany bez realitky, Havlíčkova Bystřany , dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Bystřany . Požadovaná cena nemovitosti je 9 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-vetsi-rd.

Pro více informací kontaktujte Marta Chladkova (soukromý inzerent), e-mail: marta.finance@seznam.cz, telefon: 776884931. Inzerát byl aktualizován dne 02.07.2019.

Fotogalerie: Prodám vetší RD - prodej dům 4+1 a větší, 277 m2 Havlíčkova Bystřany

Prodám vetší RD 1

Umístění na mapě: Prodám vetší RD - prodej dům 4+1 a větší, 277 m2 Havlíčkova Bystřany