Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 862 m2

Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Všehrdy
  • Velikost: 862 m2
  • Aktualizace inzerátu: 11.08.2020
  • Cena: 1 250 000 Kč
  • Kontakt: Emilie Hlubiňáková
  • E-mail: duli01@seznam.cz
  • Telefon: 732784904

Prodám zahradu v osobním vlastnictví o velikosti 862 m2 u Chomutova. Na zahradě se nachází obytná chata 2+1, kuchyně, obývací pokoj a ložnice. Chata je dále vybavená koupelnou, sprchovým koutem s tekoucí teplou vodou a splachovacím WC. Součástí chaty je předsíň a terasa. Jedna část zahrady je vedena jako okrasná, druhá část jako sad. Zahrada disponuje studnou. Na zahradě je nájezd a možnost parkování auta. Dále altán, který je možno využít ke společenským akcím a posezení v případě nepříznivého počasí a i k příležitostnému přespání.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Všehrdy, prodej Všehrdy, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Všehrdy, rekreační Všehrdy, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Všehrdy bez realitky, Všehrdy, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Všehrdy. Požadovaná cena nemovitosti je 1 250 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-zahradu-s-obytnou-chatou-u-chomutova-2.

Pro více informací kontaktujte Emilie Hlubiňáková (soukromý inzerent), e-mail: duli01@seznam.cz, telefon: 732784904. Inzerát byl aktualizován dne 11.08.2020.

Fotogalerie: Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova - prodej rekreační 862 m2 Všehrdy

Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 1 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 2 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 3 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 4 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 5 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 6 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 7 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 8 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 9 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 10 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 11 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 12 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 13 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 14 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 15 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 16 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 17 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 18 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 19 Prodám zahradu s obytnou chatou u Chomutova 20