Prodáme zavedený pension / rodinný dům - nabídka prodeje domu 250 m2

Prodáme zavedený pension / rodinný dům
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Velké Přílepy
  • Velikost: 4+1 a větší, 250 m2
  • Aktualizace inzerátu: 19.11.2017
  • Cena: 9 500 000 Kč
  • Kontakt: Martin A.G.M.
  • E-mail: ger-mar@seznam.cz
  • Telefon: 731637695

Prodáme úspěšný zavedený pension / hezký velký třípodlažní rodinný dům se sedlovou střechou /možnost dvougenerace/v klidné ulici s velkou zahradou s třemi vstupy a s výhledem na krajinu a okolí, se samostanou garáží se sedlovou střechou před domem a 2 parkovacími stáními - Praha západ, Velké Přílepy, 4 km od Prahy 6, polovina dvojdomu. 1 x bus 100 metrů na metro Dejvická 25 minut, 1 x bus 200 metrů na metro Bořislavka 17 minut, letiště 10 minut autem.V obci veškeré sociální služby, několik prodejen potravin, lékař, pošta, 2 cukrárny, několik restaruací a fitness, vinotéka, sportoviště, veškeré podnikatelské a servisní služby, nedaleko Únětický soukromý pivovar, TESCO Roztoky, Lidl. atd. V obci žije 2.500 obyvatel. Krásné okolí. Prodej s vybavením dle dohody. Počet obyvatelných pokojů: 7, + kuchyně + jídelní kout, velký obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu velkým proskleným francouzským oknem samostaná větrací technická místnost za kuchyní počet koupelen: 2 /2.NP/ počet WC: 3 /1 x v 1.NP, 2 x ve 2:NP/ schodiště se zábradlím velká půda s možností další úpravy. Satelitní příjem + digitální příjem, wifi celý dům. Rozložení: 1.PP: kotelna s prádelnou a sušárnou, 3 x upravené obytné místnosti /bývalé sklepní, ale s oknem/, vchod na zahradu, chodba,uzavíratelné celé 1.PP, schodiště vnitřní do 1.NP, 1.NP: zádveří, WC, velká chodba, velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, schodištěm a terasou, technická místnost 2.NP: chodba, samostatná koupelna s WC, 1 x pokoj s koupelnou a WC a 2 další samostatné pokoje s výhledem do zahrady a krajiny pozemek: 500 m2 vytápění plynové, kuchyně - elektřina.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Velké Přílepy, prodej Velké Přílepy, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Velké Přílepy, dům Velké Přílepy, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Velké Přílepy bez realitky, Velké Přílepy, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Velké Přílepy. Požadovaná cena nemovitosti je 9 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodame-zavedeny-pension-rodinny-dum.

Pro více informací kontaktujte Martin A.G.M. (soukromý inzerent), e-mail: ger-mar@seznam.cz, telefon: 731637695. Inzerát byl aktualizován dne 19.11.2017.

Fotogalerie: Prodáme zavedený pension / rodinný dům - prodej dům 4+1 a větší, 250 m2 Velké Přílepy

Prodáme zavedený pension / rodinný dům 1 Prodáme zavedený pension / rodinný dům 2 Prodáme zavedený pension / rodinný dům 3 Prodáme zavedený pension / rodinný dům 4 Prodáme zavedený pension / rodinný dům 5 Prodáme zavedený pension / rodinný dům 6 Prodáme zavedený pension / rodinný dům 7 Prodáme zavedený pension / rodinný dům 8 Prodáme zavedený pension / rodinný dům 9

Umístění na mapě: Prodáme zavedený pension / rodinný dům - prodej dům 4+1 a větší, 250 m2 Velké Přílepy