Prodej 2+1 Ostrava Jih - nabídka prodeje bytu 45 m2

Prodej 2+1 Ostrava Jih
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Ostrava
  • Velikost: 2+1, 45 m2
  • Aktualizace inzerátu: 01.04.2024
  • Cena: 1 940 000 Kč
  • Kontakt: Renáta Mandincová
  • E-mail: tiguan1@centrum.cz
  • Telefon: 702883840

V zastoupení majitelky si Vám naše společnost dovoluje nabídnout možnou koupi družstevního bytu o dispozici 2+1 bez balkonu, o celkové výměře 44 m2, který lze převést do vlastnictví osobního a u kterého jsou velice nízké náklady na bydlení – FO 696 Kč. Proto by se hodil, jak na vlastní bydlení, tak i jako investiční příležitost. Nachází se v Ostravě Dubině, na ulici J. Matuška v 8.p./8.p., je teplý, slunný a je z něj krásný výhled na Beskydy. Na to, že je v původním udržovaném stavu, tak je opravdu moc pěkný a čistý – možnost okamžitého bydlení. Veškerá občanská vybavenost včetně MHD, zastávky tramvají, pošty apod. je v dosahu – dá se říci, že v těsné blízkosti. S případným financováním Vám velice rádi a zcela zdarma vypomůžeme prostřednictvím našich finančních specialistů a to za velmi výhodných podmínek s úrokovou sazbou od 5,39 % p.a. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte kdykoliv kontaktovat makléřku na uvedených kontaktech – ráda Vám sdělí více informací a pozve k osobní prohlídce, která beze sporu napoví mnohem víc než zveřejněné a uvedené informace a fotografie. Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici štítek energetické náročnosti budovy (PENB) uvádíme dle zákona třídu G.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Ostrava, prodej Ostrava, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Ostrava, byt Ostrava, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Ostrava od realitky, Ostrava, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Ostrava. Požadovaná cena nemovitosti je 1 940 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-2-1-ostrava-jih.

Pro více informací kontaktujte Renáta Mandincová (makléř / RK), e-mail: tiguan1@centrum.cz, telefon: 702883840. Inzerát byl aktualizován dne 01.04.2024.

Fotogalerie: Prodej 2+1 Ostrava Jih - prodej byt 2+1, 45 m2 Ostrava