Prodej 3+1 Hradec Králové, Hrubínova ul. - nabídka prodeje bytu 75 m2

Prodej 3+1 Hradec Králové, Hrubínova ul.
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Hrubínova, Hradec Králové
  • Velikost: 3+1, 75 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.06.2018
  • Cena: 2 800 000 Kč
  • Kontakt: Zbyšek Suchý
  • E-mail: suchy.z@seznam.cz
  • Telefon: 730635513

Prodáme pěkný slunný byt před rekonstrukcí s dispozicí 3+1 s lodžií o celkové ploše 75 m2, který je situován do 8 patra 12-ti patrového panelového domu s výtahem. Dispozice bytu: jihovýchodní strana - obývací pokoj se vstupem na prostornou lodžii, která je přes šíři celého bytu, ložnice severozápadní strana - kuchyň s původní kuchyňskou linkou a spížní skříňí, dětský pokoj ( ložnice ) vstupní část - předsíň s vestavěnými skříněmi se vstupem na WC do koupelny, do obývacího pokoje, dětského pokoje a v zadní části do komory Na společné chodbě se nachází další komora,která náleží k bytu Ve vstupní chodbě do domu a v zadní SZ části domu je možno využít společnou kolárnu. Dům je ve velmi dobrém stavu, postupně prošel rekonstrukcí ( nové vchody se vstupními dveřmi, výtah výměna 2010, výměna stoupaček, nový plášť budovy, nově zrekonstruovaná lodžie ) V okolí domu jsou dobré možnosti bezplatného parkování, veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Na SZ straně pohled do klidné vilové čtvrti s výhledem na panorama Krkonoš, na JV pohled do parku s obchodem Metuje a panelovými domy v pozadí Byt je vhodný pro klienty vyžadující klidné bydlení v blízkosti centra, s výbornou dostupností MHD, případně jako investice k pronájmu. Prosím realitní kanceláře nevolat ! ! !

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Hradec Králové, prodej Hradec Králové, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Hradec Králové, byt Hradec Králové, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Hradec Králové bez realitky, Hrubínova Hradec Králové, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Hradec Králové. Požadovaná cena nemovitosti je 2 800 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-3-1-hradec-kralove-hrubinova-ul.

Pro více informací kontaktujte Zbyšek Suchý (soukromý inzerent), e-mail: suchy.z@seznam.cz, telefon: 730635513. Inzerát byl aktualizován dne 08.06.2018.

Fotogalerie: Prodej 3+1 Hradec Králové, Hrubínova ul. - prodej byt 3+1, 75 m2 Hrubínova Hradec Králové

Prodej 3+1 Hradec Králové, Hrubínova ul. 1 Prodej 3+1 Hradec Králové, Hrubínova ul. 2

Umístění na mapě: Prodej 3+1 Hradec Králové, Hrubínova ul. - prodej byt 3+1, 75 m2 Hrubínova Hradec Králové