Prodej: 3kk/T/G, P5 – Barrandov. - nabídka prodeje bytu 122 m2

Prodej: 3kk/T/G, P5 – Barrandov.
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Praha
 • Velikost: 3+kk, 122 m2
 • Aktualizace inzerátu: 21.06.2022
 • Cena: 1 Kč
 • Kontakt: Andrey Tempus
 • E-mail: andrey.lopatin@tgx.cz
 • Telefon: +420 777 454 223

Jedna se o bytovou jednotku 3+kk (63,5m²) + prostornou (59m²) terasu, situovaných ve 3.NP + garážové stání situovaného ve 2.PP projektu „Barrandov Hills“. Užitná plocha 122,5 m². Byt je umístěný v 3.NP domu s výtahem, bezbariérovým vchodem z ulice a s orientací oken na východ a sever. Orientace francouzských oken obývacího, dětského pokoje a terasy nabízejí bydlení s jedinečným výhledem na Prokopské údolí, svahy Dívčího hradu a panoramu Prahy až do centra. Byt má dvě zvláštní koupelny s WC. Na terase již je zřízená odpočinková zóna se sadou venkovního nábytků, houpacím křeslem a plynového venkovního ohřívače. Terasu z části lemuje živý plot z již vzrostlých tújí, které omezují nepříjemné foukaní a zajišťují komfortní soukromí. Součástí bytu je klimatizační jednotka a exkluzivní kuchyňská německá linka vyrobená na míru, s kvalitní pracovní deskou a s vestavěnými elektrospotřebiči značky Elektrolux. Součásti ceny bytu je i vybaveni v bezvadném stavu (dle přání). Lokalita Barrandov disponuje širokou škálou občanské vybavenosti: školky a školy, lékárny a poliklinika, obchody a služby, zábava, volný čas a sportovní aktivity pro celou rodinu (Chuchelský háj a Prokopské údolí). Pomůžeme se zajištěním financovaní.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Praha, prodej Praha, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Praha od realitky, Praha, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-3kk-t-g-p5-barrandov.

Pro více informací kontaktujte Andrey Tempus (makléř / RK), e-mail: andrey.lopatin@tgx.cz, telefon: +420 777 454 223. Inzerát byl aktualizován dne 21.06.2022.

Fotogalerie: Prodej: 3kk/T/G, P5 – Barrandov. - prodej byt 3+kk, 122 m2 Praha

Prodej: 3kk/T/G, P5 – Barrandov.  1 Prodej: 3kk/T/G, P5 – Barrandov.  2 Prodej: 3kk/T/G, P5 – Barrandov.  3 Prodej: 3kk/T/G, P5 – Barrandov.  4 Prodej: 3kk/T/G, P5 – Barrandov.  5 Prodej: 3kk/T/G, P5 – Barrandov.  6 Prodej: 3kk/T/G, P5 – Barrandov.  7