Prodej, byt 1+1, Plzeň, ul. Gerská - nabídka prodeje bytu 41 m2

Prodej, byt 1+1, Plzeň, ul. Gerská
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Gerská, Plzeň
  • Velikost: 1+1, 41 m2
  • Aktualizace inzerátu: 30.01.2023
  • Cena: 2 450 000 Kč
  • Kontakt: Petra Synková
  • E-mail: reality@petrasynkova.cz
  • Telefon: 608812820

Nabízím Vám k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 s celkovou výměrou 41 m² v Gerské ulici v Plzni-Bolevci. Slunný a čistý byt skýtá pohodlné bydlení v klidu otevřeného vnitrobloku. Perfektní občanskou vybavenost v jeho těsné blízkosti. Tramvajová zastávka, obchody, bazén, lékárna, lékař, škola, školka a mnoho dalších služeb v dosahu pár minut chůze. Krásné procházky, koupání, cyklostezky si můžete užít v okolí nedaleké soustavy Boleveckých rybníků. Byt se nachází v předposledním poschodí revitalizovaného panelového domu s novým výtahem. Je zabezpečený novými bezpečnostními dveřmi s bezpečnostním zámkem. Obývací pokoj, kuchyně i koupelna s WC mají samostatný vchod z předsíně. V suterénu domu je k dispozici sklep. V mezipatře můžete využívat uzamykatelnou lodžii. Parkování před domem najdete vždy. Na výběr máte dvě velká parkoviště. Nabízený byt je vybavený starším nábytkem. Předat ho lze i kompletně vyklizený. Více informací u makléřky.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Plzeň, prodej Plzeň, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Plzeň, byt Plzeň, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Plzeň od realitky, Gerská Plzeň, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Plzeň. Požadovaná cena nemovitosti je 2 450 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-byt-1-1-plzen-ul-gerska.

Pro více informací kontaktujte Petra Synková (makléř / RK), e-mail: reality@petrasynkova.cz, telefon: 608812820. Inzerát byl aktualizován dne 30.01.2023.

Fotogalerie: Prodej, byt 1+1, Plzeň, ul. Gerská - prodej byt 1+1, 41 m2 Gerská Plzeň

Prodej, byt 1+1, Plzeň, ul. Gerská 1 Prodej, byt 1+1, Plzeň, ul. Gerská 2 Prodej, byt 1+1, Plzeň, ul. Gerská 3 Prodej, byt 1+1, Plzeň, ul. Gerská 4 Prodej, byt 1+1, Plzeň, ul. Gerská 5 Prodej, byt 1+1, Plzeň, ul. Gerská 6