Prodej byt 1+kk, Šenov u Nového Jičína, Jaselská - nabídka prodeje bytu 39 m2

Prodej byt 1+kk, Šenov u Nového Jičína, Jaselská
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Jaselská, Šenov u Nového Jičína
  • Velikost: 1+kk, 39 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.11.2023
  • Cena: 1 800 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Nabízíme prodej bytu 1+kk v Šenově u Nového Jičína na ulici Jaselská. Byt už získává svou podobu a je nejvyšší čas hledat nové majitelé, protože plánované dokončení je již v půlce tohoto roku. Byt se nachází v uzavřeném oploceném areálu s bezbariérovým přístupem. Jedná se o rekonstrukci stávající budovy a rekolaudaci na byt. Nabízený byt disponuje nadstandartní podlahovou plochou velikosti 38, 7 m² a nabízí pokoj s kuchyňským koutem velikosti 22, 5 m2, prostornou koupelnu 7, 2 m2, samostatné sociální zařízení WC 1, 4 m2 a vstupní chodbu 7, 6 m2. V současné době si můžete zvolit umístění zásuvek a světel, vybrat si dveře, podlahové krytiny, sanitu a další vybavení. V pokoji je plánovaná plovoucí podlaha, v kuchyni PVC a v ostatních místnostech dlažba. Topení zajišťuje plynový kotel s radiátory. K bytu náleží rovněž velký sklad o výměře cca 10 m2. Energetická třída E. Možnost zajištění financovaní pomocí hypotečního úvěru. Nákupní zóny Retail park FASTMALL s obchodem Tesco se nachází do 5 minut od bytu, centrum Nového Jičína je 15 minut pěší chůze. Ve vizualizacích vidíte, jak by Váš nový domov mohl vypadat. Chcete se přijít podívat na svůj nový domov? Vezměte telefon do ruky a domluvme si prohlídku na čísle 602 732 968.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Šenov u Nového Jičína, prodej Šenov u Nového Jičína, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Šenov u Nového Jičína, byt Šenov u Nového Jičína, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Šenov u Nového Jičína od realitky, Jaselská Šenov u Nového Jičína, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Šenov u Nového Jičína. Požadovaná cena nemovitosti je 1 800 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-byt-1-kk-senov-u-noveho-jicina-jaselska.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 12.11.2023.

Fotogalerie: Prodej byt 1+kk, Šenov u Nového Jičína, Jaselská - prodej byt 1+kk, 39 m2 Jaselská Šenov u Nového Jičína