Prodej Byt 2+1, Ostrava, Žofie Podlipské - nabídka prodeje bytu 71 m2

Prodej Byt 2+1, Ostrava, Žofie Podlipské
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Žofie Podlipské, Ostrava
  • Velikost: 2+1, 71 m2
  • Aktualizace inzerátu: 16.09.2020
  • Cena: 2 359 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Bydlení, kterým by se mohly pyšnit celebrity, je zde nyní pro Vás! Pokud hledáte nadstandardní životní styl a spokojíte se pouze s tím nejlepším, mám pro Vás bydlení, které překoná veškeré Vaše představy. Po návštěvě těchto bytů jsem pochopil, že jakékoliv detailní popisování jednotlivých výhod těchto skvostů nikdy nemůže vystihnout pocit úžasu, který jsem si z nich odnesl. Samozřejmě Vás mohu informovat o luxusním vybavení ve všech místnostech, o kvalitě materiálů použitých k rekonstrukci, nových elektrických rozvodech, barevné sladěnosti, o chytrém rozmístění pokojů, o prostornosti bytu, třeba i o prvotřídní koupelně... to vše jsou fakta, a je jich mnohem víc... I kdybych vyjmenoval sebedelší seznam předností, ani tak Vám nedokáži popsat pocit, který jsem z těchto bytů získal, a který se asi navždy uložil v mém srdci. Hledáte-li výjimečnost, našli jste ji... V tomto domě nabízíme celkem 14 bytových jednotek velikosti 1+kk až 3+1, popř. podkrovní byty s terasou. Ke každému bytu náleží prostorný sklep a parkovací stání na soukromém oploceném pozemku. PENB nebyl zatím dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. Myslíte si, že tento byt může být ideální pro Vaše nové bydlení? Nyní již stačí zavolat na telefonní číslo 602 732 968 a domluvit si prohlídku tohoto bytu, který Vám rád ukážu.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Ostrava, prodej Ostrava, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Ostrava, byt Ostrava, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Ostrava od realitky, Žofie Podlipské Ostrava, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Ostrava. Požadovaná cena nemovitosti je 2 359 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-byt-2-1-ostrava-zofie-podlipske.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 16.09.2020.

Fotogalerie: Prodej Byt 2+1, Ostrava, Žofie Podlipské - prodej byt 2+1, 71 m2 Žofie Podlipské Ostrava

Prodej Byt 2+1, Ostrava, Žofie Podlipské 1 Prodej Byt 2+1, Ostrava, Žofie Podlipské 2 Prodej Byt 2+1, Ostrava, Žofie Podlipské 3 Prodej Byt 2+1, Ostrava, Žofie Podlipské 4 Prodej Byt 2+1, Ostrava, Žofie Podlipské 5 Prodej Byt 2+1, Ostrava, Žofie Podlipské 6 Prodej Byt 2+1, Ostrava, Žofie Podlipské 7

Umístění na mapě: Prodej Byt 2+1, Ostrava, Žofie Podlipské - prodej byt 2+1, 71 m2 Žofie Podlipské Ostrava