Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské - nabídka prodeje bytu 76 m2

Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Žofie Podlipské, Ostrava
  • Velikost: 3+kk, 76 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.08.2021
  • Cena: 3 229 200 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Hledáte klidné bydlení v okrajové části Ostravy s výbornou dostupností do centra? Nabízíme prodej bytové jednotky 3+kk po celkové nákladné rekonstrukci bytu i celého domu. Mám pro Vás bydlení, které překoná veškeré Vaše představy. Samozřejmě Vás mohu informovat o luxusním vybavení ve všech místnostech, o kvalitě použitých materiálů, barevné sladěnosti, o chytrém rozmístění pokojů, o prostornosti bytu, třeba i o prvotřídní koupelně. To vše jsou fakta, a je jich mnohem víc. I kdybych vyjmenoval sebedelší seznam předností, ani tak Vám nedokáži popsat pocit, který jsem z těchto bytů získal, a který se asi navždy uložil v mém srdci. Hledáte-li výjimečnost, našli jste ji... Bytový dům postavený v roce 1925 za účelem bydlení úředníků ostravských hutí prochází celkovou rekonstrukcí, kde se vystaví celkem 14 bytových jednotek 1+kk až po 3+kk s dvěma půdními byty s terasami a výhledem do Michalíkova sadu. Velkou výhodou je možnost parkování na oploceném pozemku a malé dětské hřiště. V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost, školy, školky, MHD, nákupní centra, zdravotnická zařízení i zeleň. PENB nebyl zatím dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. V době nízkých úrokových sazeb Vám zajistíme zdarma nejvýhodnější variantu financování. Pokud s koupí bytu souvisí prodej jiné nemovitosti, tak zavolejte a zkusíme najít řešení, které Vám bude nejvíce vyhovovat. Žádná slova nepopíší tuto idylku tak věrohodně jako osobní zážitek. Proto se s Vámi moc rád uvidím na osobní prohlídce, kde se na vlastní oči přesvědčíte o kvalitě použitých materiálů a odvedené práce. Nyní již stačí zavolat a domluvit si prohlídku tohoto bytu, který Vám rád ukážu.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Ostrava, prodej Ostrava, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Ostrava, byt Ostrava, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Ostrava od realitky, Žofie Podlipské Ostrava, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Ostrava. Požadovaná cena nemovitosti je 3 229 200 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-byt-3-kk-ostrava-zofie-podlipske.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 22.08.2021.

Fotogalerie: Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské - prodej byt 3+kk, 76 m2 Žofie Podlipské Ostrava

Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 1 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 2 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 3 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 4 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 5 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 6 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 7 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 8 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 9 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 10 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 11 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 12 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 13 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 14 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 15 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 16 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 17 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 18 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 19 Prodej Byt 3+kk, Ostrava, Žofie Podlipské 20