Prodej byt, Štramberk, Bařiny - nabídka prodeje bytu 50 m2

Prodej byt, Štramberk, Bařiny
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Bařiny, Štramberk
  • Velikost: 50 m2
  • Aktualizace inzerátu: 11.07.2021
  • Cena: 1 550 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Nabízíme prodej bytu ve Štramberku, ulice Bařiny. Byt se dvěma průchozími pokoji, kuchyňskou linkou v předsíni, špajzkou, koupelnou s vanou a samostatným WC se nachází ve druhém nadzemním podlaží cihlového domu. Bezproblémové parkování u domu. Autobusová zastávka zajišťující dopravu do Kopřivnice, Frenštátu i Nového Jičína je vzdálena 200 m od domu, obchod s potravinami je 100 m od domu a za 5 minut jste v mateřské škole. PENB nebyl zatím dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. Videoprohlídka bytu zde: https://youtu.be/2u1lHZWEM3Y Štramberk je malebné městečko na úpatí Beskyd s historickým centrem a zachovalou architekturou s nově otevřenými pivními lázněmi a pivovarem. Zdravé bydlení v podhorském městečku s řadou turistických a sportovních příležitostí – milovníci golfu mohou navštívit areál na Čeladné nebo Ostravici. Aquapark ve Frenštátě je vzdálen 15 minut, v okolí je množství cyklotras i blízkost běžeckých a lyžařských areálů. Je zde i velmi dobrá dopravní dostupnost – Ostrava Shopping Park 20 minut, letiště Mošnov 10 minut, Nový Jičín 7 minut, dálnice D1 30 minut. Zdarma Vám zajistíme optimální variantu financování. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií. Vůbec na nic nečekejte, vezměte telefon, zavolejte mi a brzy se tady spolu uvidíme. Na prohlídce Vám představím možnou podobu Vašeho nového bydlení. Neváhejte, tento byt v nabídce dlouho nebude.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Štramberk, prodej Štramberk, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Štramberk, byt Štramberk, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Štramberk od realitky, Bařiny Štramberk, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Štramberk. Požadovaná cena nemovitosti je 1 550 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-byt-stramberk-bariny.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 11.07.2021.

Fotogalerie: Prodej byt, Štramberk, Bařiny - prodej byt 50 m2 Bařiny Štramberk

Prodej byt, Štramberk, Bařiny 1 Prodej byt, Štramberk, Bařiny 2 Prodej byt, Štramberk, Bařiny 3 Prodej byt, Štramberk, Bařiny 4 Prodej byt, Štramberk, Bařiny 5 Prodej byt, Štramberk, Bařiny 6 Prodej byt, Štramberk, Bařiny 7 Prodej byt, Štramberk, Bařiny 8 Prodej byt, Štramberk, Bařiny 9 Prodej byt, Štramberk, Bařiny 10 Prodej byt, Štramberk, Bařiny 11 Prodej byt, Štramberk, Bařiny 12 Prodej byt, Štramberk, Bařiny 13