Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova - nabídka prodeje domu 404 m2

Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Fučíkova, Fulnek
  • Velikost: 404 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.06.2021
  • Cena: 6 000 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Předmětem prodeje je bytový dům na rohu ulic Fučíkova – Cechovní. Nemovitost je přístupná z ulice Fučíkova. Budova je krajní v původní řadové zástavbě obytných zděných domů. V domě se nachází celkem 6 bytových jednotek o různé kvalitě vybavení a společné prostory - chodby, sklepy a spojovací schodiště. V 1. NP se nachází restaurace se zázemím a sklepní prostory. Ve zvýšeném 1. NP, ve 2 a 3 NP se nacházejí vždy 2 bytové jednotky. Nevyužité podkroví má 123 m2 a skýtá možnost vybudování dalších bytových jednotek. Některé bytové jednotky jsou po rekonstrukci, některé jsou původní v zachovalém stavu. Stáří původní části domu je 111 let, dům byl za 2. světové války zbořen a obnoven byl před cca 70 lety. Přístavba dvorní části byla realizována v šedesátých letech. Dům je v průměrném technickém stavu. Centrum města náměstí Komenského je vzdáleno 30 metrů. Okolní zástavbu tvoří převážně vícepodlažní bytové domy, v přízemí jsou drobné provozní a obchodní jednotky (restaurace). Městský úřad se nachází cca 50 m od předmětné nemovitosti. V místě je meziměstská autobusová doprava, zastávka je naproti domu. Ve vzdálenosti cca 600 m se nachází hlavní silnice I. třídy ve směru na Odry nebo do Bílovce. Před cca 21 lety byl objekt postižen požárem – poté byl opraven, byla provedena rekonstrukce sedlové střechy s nákladem kolem 700.000 Kč. Příslušenstvím stavby je dřevěná kůlna nacházející se ve dvoře, který je nájemníky využíván, ale který není součástí prodeje (dle sdělení majitele je možné odkoupení dvora). PENB G. Nyní již stačí zavolat na číslo 602 732 968 a domluvit si prohlídku tohoto domu.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Fulnek, prodej Fulnek, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Fulnek, dům Fulnek, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Fulnek od realitky, Fučíkova Fulnek, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Fulnek. Požadovaná cena nemovitosti je 6 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytovy-dum-fulnek-fucikova.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 08.06.2021.

Fotogalerie: Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova - prodej dům 404 m2 Fučíkova Fulnek

Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 1 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 2 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 3 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 4 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 5 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 6 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 7 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 8 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 9 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 10 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 11 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 12 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 13 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 14 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 15 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 16 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 17 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 18 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 19 Prodej Bytový dům, Fulnek, Fučíkova 20