Prodej bytu 1+1 Hanušovice okres Šumperk - nabídka prodeje bytu 35 m2

Prodej bytu 1+1 Hanušovice okres Šumperk
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Hanušovice
 • Velikost: 1+1, 35 m2
 • Aktualizace inzerátu: 08.06.2021
 • Cena: 400 000 Kč
 • Kontakt: Zdenka Valentová
 • E-mail: 1.realitka@seznam.cz
 • Telefon: 770772306

1 RK exkluzivně nabízí ke koupi byt v osobním vlastnictví v klidné části města Hanušovice. Bydlení v tomto bytě je na úrovni malého rodinného domu. Byt se nachází v cihlovém domě, má nová plastová okna a vchodové dveře. Byt se skládá z předsíně, ze které se dostaneme do chodby odtud na WC, do koupelny, komory, kuchyně z kuchyně do pokoje. Součástí bytu je prostorný kamenný sklep, do kterého se dostaneme z chodby. Z chodby se dostaneme po dřevěném schodišti do podkroví s půdním prostorem a venkovní terasou. Celková podlahová plocha bytu s příslušenstvím je 95,46 m2. Koupelna se sprchovým koutem je po rekonstrukci vytápěná kamny na tuhá paliva. Byt je vytápěn krbovými kamny. K bytu patří 4 zděné kůlny. Parkování je umožněno před domem. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost. Vzhledem k vyhledávané lokalitě, unikátní ceně a nízkým provozním nákladům, doporučujeme ke koupi. Třída energetické náročnosti budovy: G Více zde: http://www.1rk.eu/products/prodej-bytu-1-1-hanusovice-okres-sumperk/

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Hanušovice, prodej Hanušovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Hanušovice, byt Hanušovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Hanušovice od realitky, Hanušovice, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Hanušovice. Požadovaná cena nemovitosti je 400 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-1-1-hanusovice-okres-sumperk.

Pro více informací kontaktujte Zdenka Valentová (makléř / RK), e-mail: 1.realitka@seznam.cz, telefon: 770772306. Inzerát byl aktualizován dne 08.06.2021.

Fotogalerie: Prodej bytu 1+1 Hanušovice okres Šumperk - prodej byt 1+1, 35 m2 Hanušovice

Prodej bytu 1+1 Hanušovice okres Šumperk  1