PRODEJ BYTU - 2+1 -70 m2 - PŘÍKRÁ -DĚČÍN II -NOVÉ MĚSTO - nabídka prodeje bytu 70 m2

PRODEJ BYTU - 2+1 -70 m2 - PŘÍKRÁ -DĚČÍN II -NOVÉ MĚSTO
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: PŘÍKRÁ , DĚČÍN
  • Velikost: 2+1, 70 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.11.2021
  • Cena: 2 000 000 Kč
  • Kontakt: S G
  • E-mail: simona-23@centrum.cz
  • Telefon: -

PRODEJ BYTU - 2+1 -70 m2 - PŘÍKRÁ -DĚČÍN II -NOVÉ MĚSTO nabízíme byt rozdělený na dvě samostatné bytové jednotky v domě, který je pečlivě udržován v klidné ulici v širším centru Děčína s výbornou dopravní obslužností Byt s podlahovou plochou 70 m2 je v prvním nadzemním podlaží domu a aktuálně je rozdělen na dvě plně funkční a velmi pěkně zrekonstruované bytové jednotky (obě s dispozicí 1+1) se samostatnými vstupy, samostatnými sociálními zařízeními včetně oddělených měřičů spotřeby energií. Jedna bytová jednotka má podlahovou plochu 40 m2, druhá má podlahovou plochu 30 m2. Opětovné spojení do jedné bytové jednotky je samozřejmě možné. Prohlídka samostatných bytových jednotek je možná po domluvě se současnými nájemníky, jejichž nájemní smlouvy jsou uzavřeny na dobu neurčitou s klasickou výpovědní lhůtou. Celková cena:2 000 000 Kč za nemovitost, včetně provize. Stavba: Smíšená Stav objektu: Dobrý Vlastnictví: Osobní Umístění objektu: Centrum obce Podlaží: 1. podlaží z celkem 4 Užitná plocha: 70 m2 Plocha podlahová: 70 m2 Plyn: Plynovod Odpad: Veřejná kanalizace Energetická náročnost budovy:Třída G - Mimořádně neh Vybavení: Částečně V PŘÍPADĚ ZÁJMU O INFORMACE A PROHLÍDKU ,ZANECHTE PROSÍM , TEL.KONTAKT . TATO NABÍDKA NEPLATÍ PRO RK .

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt DĚČÍN, prodej DĚČÍN, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí DĚČÍN, byt DĚČÍN, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt DĚČÍN bez realitky, PŘÍKRÁ DĚČÍN, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt DĚČÍN. Požadovaná cena nemovitosti je 2 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-2-1-70-m2-prikra-decin-ii-nove-mesto.

Pro více informací kontaktujte S G (soukromý inzerent), e-mail: simona-23@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 21.11.2021.

Fotogalerie: PRODEJ BYTU - 2+1 -70 m2 - PŘÍKRÁ -DĚČÍN II -NOVÉ MĚSTO - prodej byt 2+1, 70 m2 PŘÍKRÁ DĚČÍN