PRODEJ BYTU 2+ 1 -72m2(PODKROVNÍ) PŘÍKRÁ ,DĚČÍN-II-NOVÉ MĚSTO - nabídka prodeje bytu 72 m2

PRODEJ BYTU 2+ 1 -72m2(PODKROVNÍ) PŘÍKRÁ ,DĚČÍN-II-NOVÉ MĚSTO
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: PŘÍKRÁ, DĚČÍN -NOVÉ MĚSTO
  • Velikost: 2+1, 72 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.11.2021
  • Cena: 990 000 Kč
  • Kontakt: S G
  • E-mail: simona-23@centrum.cz
  • Telefon: -

PRODEJ BYTU 2+ 1 -72m2(PODKROVNÍ) PŘÍKRÁ ,DĚČÍN-II-NOVÉ MĚSTO Pokud hledáte zajímavou možnost investice do nemovitosti za velmi příznivou cenu, tak exkluzivně nabízíme ke koupi bytovou jednotku v domě, který je pečlivě udržován v klidné ulici v širším centru Děčína s výbornou dopravní obslužností Jedná se o půdní vestavbu s podlahovou plochou 72 m2 a zamýšlenou dispozicí 2+1. Tyto prostory si může nový majitel kompletně stavebně upravit dle svých představ. S ohledem na rozměry prostor je možné zrealizovat ještě zvýšené patro, čímž dojde k navýšení podlahové plochy. Zájemcům nabízíme k nahlédnutí v rámci prohlídky pro inspiraci kompletní výkresovou dokumentaci k vybudování plně funkční půdní vestavby, včetně v minulosti vydaného stavebního povolení, které aktuálně pozbylo platnosti. Prohlídky těchto prostor jsou možné kdykoli a rád zájemce přivítám po předchozí domluvě. NOVÁ CENA : 990 000,-Kč PŮVODNÍ CENA :1 350 000 ,- Kč za nemovitost, včetně provize Stavba: Smíšená Stav objektu: Dobrý Vlastnictví: Osobní Umístění objektu: Centrum obce Podlaží: 4. podlaží z celkem 4 Užitná plocha: 72 m2 Plocha podlahová: 72 m2 Plyn: Plynovod Odpad: Veřejná kanalizace Energetická náročnost budovy:Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 264/2020 Sb. podle vyhlášky Typ bytu: Podkrovní V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PROHLÍDKU A INFORMACE ,ZANECHTE TEL.KONTAKT . TATO NABÍDKA NEPLATÍ PRO RK .

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt DĚČÍN -NOVÉ MĚSTO, prodej DĚČÍN -NOVÉ MĚSTO, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí DĚČÍN -NOVÉ MĚSTO, byt DĚČÍN -NOVÉ MĚSTO, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt DĚČÍN -NOVÉ MĚSTO bez realitky, PŘÍKRÁ DĚČÍN -NOVÉ MĚSTO, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt DĚČÍN -NOVÉ MĚSTO. Požadovaná cena nemovitosti je 990 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-2-1-72m2-podkrovni-prikra-decin-ii-nove-mesto.

Pro více informací kontaktujte S G (soukromý inzerent), e-mail: simona-23@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 21.11.2021.

Fotogalerie: PRODEJ BYTU 2+ 1 -72m2(PODKROVNÍ) PŘÍKRÁ ,DĚČÍN-II-NOVÉ MĚSTO - prodej byt 2+1, 72 m2 PŘÍKRÁ DĚČÍN -NOVÉ MĚSTO